Тернопільська міська рада інформує

  • Video
    Тернопільська міська рада інформує

13.12.17

924 13 грудня Т.Г.Басюрська

Про приватизацію жилих приміщень в гуртожитках

Розглянувши заяви громадян, керуючись ст.ст.1, 3, 4, 5, 11 Закону України «Про забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків», п.п.18, 21, 22, 23 Положення про порядок передачі квартир (будинків), жилих приміщень у гуртожитках у власність громадян, затвердженого Наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства України №396 від 16.12.2009 року, враховуючи рекомендації міської комісії із забезпечення житлових прав мешканців гуртожитків, виконавчий комітет міської ради вирішив:

1.Передати у власність …

6.Комунальному підприємству «Міське бюро технічної інвентаризації» оформити передачу у власність громадян жилих приміщень в гуртожитках, вказаних в п.п. 1-5 та видати свідоцтва.

 

925 13 грудня Ю.П.Дейнека

Про внесення змін у склад ради з питань зовнішньої реклами

Керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні» та «Про рекламу», Типовими правилами розміщення зовнішньої реклами, Правилами розміщення зовнішньої реклами у місті Тернополі, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Внести зміни у п.1 рішення виконавчого комітету міської ради №978 від 08.10.2014 «Про внесення змін в склад ради з питань зовнішньої реклами» та викласти додаток до рішення у новій редакції згідно з додатком (додається).

2.П.1 рішення виконавчого комітету міської ради №509 від 08.06.2016 «Про внесення змін в склад ради з питань зовнішньої реклами» вважати таким, що втратив чинність.

3.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради – Дідича В.Є.

 

926 13 грудня Ю.П.Дейнека

Про внесення змін у Концепцію єдиної політики у сфері зовнішньої реклами в місті Тернополі

Керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про рекламу», Постановою Кабінету Міністрів України «Про затвердження Типових правил розміщення зовнішньої реклами» від 29.12.2003 №2067, рішенням виконавчого комітету міської ради «Про затвердження Концепції єдиної політики у сфері зовнішньої реклами в місті Тернополі» від 13.06.2012 №998, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Внести зміни у Концепцію єдиної політики у сфері зовнішньої реклами в місті Тернополі, затвердженої рішенням виконавчого комітету міської ради від 13.06.2012 №998, а саме п.6.3 Розділу 6 викласти в наступній редакції: «Концепція набирає чинності з дня її затвердження виконавчим комітетом Тернопільської міської ради і діє протягом десяти років.».

2.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради – Дідича В.Є.

 

927 13 грудня Ю.П.Дейнека

Про розміщення соціальної реклами та інформації з тематикою міста

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтею дванадцятою Закону України «Про рекламу», пунктом 4.4. Положення про порядок визначення розміру плати за тимчасове користування місцем розташування рекламних засобів, що перебуває в комунальній власності у місті Тернополі, затверджене рішенням виконавчого комітету Тернопільської міської ради від 15 лютого 2012 року №232, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Управлінню стратегічного розвитку міста Тернопільської міської ради забезпечити розміщення соціальної реклами та інформації з тематикою міста, яка спрямована на досягнення суспільно-корисних цілей, популяризацію загальнолюдських цінностей, культурно – мистецьких заходів, концертів, фестивалів, тощо в кількості та обсягах не більше зазначених у додатку до рішення (додається).

2.На період розміщення соціальної реклами та інформації з тематикою міста не нараховувати власникам рекламних засобів плату за тимчасове користування місцем розташування рекламних засобів, що перебуває в комунальній власності.

3.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради – Дідича В.Є.

 

928 13 грудня З.Б.Здеб

Про надання дозволу на укладання договору дарування частини квартири на ім’я малолітньої дитини

929 13 грудня З.Б.Здеб

Про надання дозволу на укладання договору дарування частини житлового будинку на ім’я дітей

930 13 грудня З.Б.Здеб

Про надання дозволу на укладання договору дарування квартири на ім’я малолітньої дитини

931 13 грудня З.Б.Здеб

Про надання неповнолітній дитині дозволу на укладання договору купівлі-продажу, дарування частин квартир

932 13 грудня З.Б.Здеб

Про затвердження висновку щодо визначення місця проживання малолітньої дитини

 

933 13 грудня З.Б.Здеб

Про надання дозволу на укладання договору про поділ спадкового майна від імені малолітніх дітей

Внесено зміни відповідно до рішення виконавчого комітету від 21.02.2018р. №125

При розгляді заяв та відповідних документів гр….., який зареєстрований за адресою: м. Тернопіль, вул…., встановлено, що … померла 27.02.2017р. Спадкоємцями майна …. є малолітні діти ….

Заявники просять надати дозвіл на укладання договору про поділ спадкового майна.

Спадковим майном є:

- квартира за адресою: м. Тернопіль, …

- квартира за адресою: м. Тернопіль, …

- квартира за адресою: м. Тернопіль, …

- квартира за адресою: м. Тернопіль, ….

- квартира за адресою: м. Тернопіль, ….

- земельна ділянка, площею …., яка знаходиться за межами населеного пункту на території Петриківської сільської ради, по вул…..Тернопільського району Тернопільської області;

- земельна ділянка, площею … га, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, розташована на території с. Петриків Тернопільського району Тернопільської області;

- господарський блок-складські приміщення, загальною площею … кв.м, що знаходяться по вул…. в м. Тернополі;

- гараж з підвалом за адресою: м. Тернопіль, гаражний кооператив «Маяк», гараж ….

Керуючись ч.1. ст.19 Сімейного кодексу України, ст.1268, п.2 ст.ст.1274,1278 Цивільного кодексу України, Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», захищаючи майнові інтереси дітей …., виконавчий комітет міської ради вирішив:

1.Надати гр….. дозвіл на укладання договору про поділ спадкового майна від імені малолітніх дітей …

2.Надати дозвіл на посвідчення нотаріусу договору про поділ спадкового майна між спадкоємцями померлої …:

- малолітнім сином ….;

- малолітньою донькою ….;

- чоловіком …,

оформивши за:

- малолітнім сином … квартиру за адресою: м. Тернопіль, вул……., … частину земельної ділянки, площею … га, яка знаходиться за межами населеного пункту на території Петриківської сільської ради, по вул….. Тернопільського району Тернопільської області, … частину земельної ділянки, площею ….. га, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, розташована на території с. Петриків Тернопільського району Тернопільської області, гараж з підвалом за адресою: м. Тернопіль, гаражний кооператив «Маяк», гараж …;

- малолітньою донькою …. квартира за адресою: м. Тернопіль, вул…., … частину земельної ділянки, площею … га, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, розташована на території с. Петриків Тернопільського району Тернопільської області;

- чоловіком ….. квартиру за адресою: м. Тернопіль, вул……, квартиру за адресою: м. Тернопіль, вул….., , квартиру за адресою: м. Тернопіль, вул….., …. частину земельної ділянки, площею … га, яка знаходиться за межами населеного пункту на території Петриківської сільської ради, по вул….. Тернопільського району Тернопільської області, господарський блок-складські приміщення, загальною площею …. кв.м, що знаходяться по вул……. в м. Тернополі та видати свідоцтво про поділ спадкового майна.

3.Зобов’язати гр……. договір про поділ спадкового майна пред’явити в службу у справах неповнолітніх та дітей.

Пункт 4 викладено в новій редакції відповідно до рішення виконавчого комітету від 21.02.2018р. №125

4.Уповноважити начальника відділу з питань опіки та піклування служби у справах неповнолітніх та дітей Тернопільської міської ради Дунець Марію Борисівну виступити в інтересах малолітніх дітей … стосовно укладання договору про поділ спадкового майна від імені малолітніх дітей ….

Доповнено пунктом 5 відповідно до рішення виконавчого комітету від 21.02.2018р. №125

5.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бицюру Л.О.

 

934 13 грудня З.Б.Здеб

Про припинення опіки над майном

 

935 13 грудня Т.С.Корчак

Про Програму економічного та соціального розвитку міста Тернополя на 2018 рік

З метою ефективного вирішення проблем соціально-економічного розвитку та поліпшення якості життя мешканців міста, керуючись пунктом 22 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтею 11 Закону України «Про державне прогнозування та розроблення програм економічного і соціального розвитку України», Постановами Кабінету Міністрів України від 26.04.2003 №621 «Про розроблення прогнозних і програмних документів економічного і соціального розвитку та складання проекту державного бюджету», від 31 травня 2017 р. № 411 «Про схвалення Прогнозу економічного і соціального розвитку України на 2018-2020 роки", виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Погодити проект Програми економічного та соціального розвитку м. Тернополя на 2018 рік, згідно з додатком (додається).

2.Управлінню економіки, промисловості та праці подати проект Програми на затвердження міської ради.

3.Галузевим управлінням та відділам міської ради щоквартально до 10 числа місяця, наступного за звітним, надавати управлінню економіки, промисловості та праці міської ради інформацію про хід виконання заходів та Програми економічного і соціального розвитку м. Тернополя на 2018 рік.

4.Контроль за виконанням рішення покласти на заступників міського голови згідно з розподілом обов’язків.

 

936 13 грудня Т.С.Корчак

Про роботу управління економіки, промисловості та праці

Заслухавши звіт начальника управління економіки, промисловості та праці Корчак Тетяни Станіславівни, відповідно до Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Звіт начальника управління економіки, промисловості та праці Корчак Тетяни Станіславівни про роботу управління взяти до відома, згідно з додатком (додається).

2.Даний звіт винести на розгляд чергової сесії міської ради.

 

937 13 грудня В.Й Бесага

Про затвердження фінансового плану комунального підприємства фірми «Тернопільбудінвестзамовник» Тернопільської міської ради на 2018 рік

На виконання рішення виконавчого комітету міської ради від 08.07.2015 р. №584 «Про затвердження Порядку складання, затвердження та контролю виконання фінансових планів комунальних підприємств», керуючись Господарським кодексом України, Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Затвердити фінансовий план комунального підприємства фірми «Тернопільбудінвестзамовник» на 2018 р. (додається).

2.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Остапчук В.О.

 

938 13 грудня І.Г.Максимів

Про внесення змін в рішення виконавчого комітету Тернопільської міської ради від 07.04.2015р. №276 «Про створення постійно діючої робочої групи»

З метою усунення порушень у сфері земельного законодавства та містобудування, керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про регулювання містобудівної діяльності», Земельним кодексом України, кадровими змінами у відділі земельних ресурсів Тернопільської міської ради виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

- Внести зміни до додатку рішення виконавчого комітету Тернопільської міської ради від 07.04.2015р. №276 «Про створення постійно діючої робочої групи» та замість слів «Станович Назар Романович – спеціаліст 1 категорії – юрисконсульт відділу земельних ресурсів, секретар групи» читати «Руцький Ярослав Антонович - головний спеціаліст відділу земельних ресурсів, секретар групи».

 

939 13 грудня Г.М.Денисюк

Про затвердження протоколу засідання комісії по взаємодії з громадськими організаціями з питань реалізації соціальних проектів та виділення коштів

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши звернення Тернопільського Обласного Відділення Міжнародного Центру впровадження програм ЮНЕСКО, Громадської організації «Об’єднання ветеранів міста Тернополя», Благодійного фонду групи воїнів-інтернаціоналістів «Долг», Тернопільської міської організації Товариства Червоного Хреста України та відповідно до рішення міської ради від 22.12.2015 року № 7/3/12 «Про програму підтримки громадських організацій на 2016-2018рр.», рішення комісії по взаємодії з громадськими організаціями з питань реалізації соціальних проектів, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Затвердити протокол №9 засідання комісії по взаємодії з громадськими організаціями з питань реалізації соціальних проектів від 07.12.2017р. (додається).

2.Виділити Тернопільському Обласному Відділенню Міжнародного Центру впровадження програм ЮНЕСКО на статутну діяльність 17600 (сімнадцять тисяч шістсот) гривень за рахунок коштів, передбачених на фінансову підтримку громадських організацій на реалізацію соціально-культурних проектів, здійснення статутної діяльності та виконання завдань Програми (КПКВК 0118600) КЕКВ 2610 – 17600,00 грн.

3.Відділу обліку та фінансового забезпечення провести своєчасне фінансування згідно пункту 2 даного рішення.

4.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради В.О.Остапчук.

 

940 13 грудня З.Б.Здеб

Про надання статусу та влаштування малолітніх дітей

Рішення втратило чинність на підставі рішення ВК від 17.04.2019р. №363

 

941 13 грудня Н.П.Кучер

Про інформування мешканців міста

Рішення втратило чинність з 13.06.2018р. Відповідно до рішення ВК від 13.06.2018р. №469


942 13 грудня Н.П.Кучер

Про внесення змін до рішення міської ради від 20.12.2016р. № 7/13/21 „Про бюджет м. Тернополя на 2017 рік”

Розглянувши пропозиції фінансового управління про внесення змін до рішення міської ради від 20.12.2016 року № 7/13/21 "Про бюджет міста Тернополя на 2017 рік", виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

Погодити проект рішення міської ради „Про внесення змін до рішення міської ради від 20.12.2016 року № 7/13/21 "Про бюджет міста Тернополя на 2017 рік " (додається) і внести його на розгляд сесії міської ради.

 

943 13 грудня Н.П.Кучер

„Про бюджет м. Тернополя на 2018 рік”

Розглянувши пропозиції фінансового управління до рішення міської ради "Про бюджет міста Тернополя на 2018 рік", виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

Погодити проект рішення міської ради "Про бюджет міста Тернополя на 2018 рік" (додається) і внести його на розгляд сесії міської ради.

 

944 13 грудня Н.П.Кучер

Про безоплатну передачу основних засобів та виробничих запасів.

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Фінансовому управлінню Тернопільської міської ради передати безоплатно на баланс Тернопільської міської ради, Тернопільської загальноосвітньої школи I-III ступенів №21 Тернопільської міської ради Тернопільської області, комунальному закладу Тернопільської міської ради “Станції юних техніків” основні засоби та виробничі запаси, згідно додатку (додається) з оформленням акту прийняття-передачі майна, у відповідності до вимог чинного законодавства.

2.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Остапчук В.О.

 

945 13 грудня М.М.Круть

Про надання в оренду нежитлових приміщень

Керуючись Законами України «Про оренду державного та комунального майна», «Про місцеве самоврядування в Україні», рішенням сесії міської ради від 31.03.2015 р. № 6/58/10 «Про внесення змін в рішення міської ради від 20.06.2011 р. №6/9/14 «Про удосконалення порядку оренди майна, що належить до комунальної власності майна територіальної громади м. Тернополя», рішенням виконавчого комітету від 27.09.2017 р. № 688 «Про намір передати в оренду майно комунальної власності» виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Надати в оренду нежитлові приміщення згідно з додатком (додається).

2.Комунальному підприємству «Тернопільський міський стадіон» та Комунальному закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа з греко - римської боротьби» в 15-денний термін укласти договора оренди на вказані в додатку приміщення.

3.Зобов’язати орендарів, вказаних в додатку до даного рішення, питання перепланування, переобладнання, реконструкції нежитлових приміщень здійснювати у встановленому порядку, згідно з нормативно-правовими актами України.

4.Зобов’язати орендарів звернутися в КП “Земельно-кадастрове бюро” для отримання довідки про грошову оцінку земельної ділянки та довідки-розрахунку місячного розміру плати за землю.

5.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Л.О. Бицюру.

 

946 13 грудня В.І.Сулима

Про надання громадянам грошової та адресної безготівкової допомоги

Розглянувши протокол засідання комісії по розгляду заяв громадян про надання грошової та адресної безготівкової допомоги від 08.12.2017 № 16, керуючись ст. 34 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет міської ради вирішив:

1.Надати грошову допомогу 87 громадянам на загальну суму 177800 (сто сімдесят сім тисяч вісімсот) гривень, згідно з додатком 1 (додається).

2.Надати грошову допомогу 60 батькам дітей-інвалідів Тернопільського міського об’єднання «Спілка батьків-опікунів дітей, які хворіють дитячим церебральним паралічем «Крила ангела» в розмірі 200 гривень кожному, на загальну суму 12000 (дванадцять тисяч) гривень, згідно з додатком 2 (додається).

3.Надати грошову допомогу 20 батькам дітей-інвалідів Тернопільської обласної громадської організації «Центр сприяння дітям з синдромом Дауна «БебіКо», в розмірі 200 гривень кожному, на загальну суму 4000 (чотири тисячі) гривень, згідно з додатком 3 (додається).

4.Надати грошову допомогу 14 інвалідам Тернопільської громадської організації «Дітей-інвалідів» - «Білий ангел» в розмірі 200 гривень кожному, на загальну суму 2800 (дві тисячі вісімсот) гривень, згідно з додатком 4 (додається).

5.Надати грошову допомогу 17 учасникам ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС Головного управління національної поліції в Тернопільській області в розмірі 200 гривень кожному, на загальну суму 3400 (три тисячі чотириста) гривень, згідно з додатком 5 (додається).

6.Надати адресну безготівкову допомогу 3громадянам в розмірі 50% на відшкодування оплати за житлово-комунальні послуги в межах норм споживання на період з 01.11.2017 по 31.12.2017, згідно з додатком 6 (додається).

7.Припинити надання адресної безготівкової допомоги 32 громадянам у зв’язку з отриманням житлових субсидій, згідно з додатком7 (додається).

 

947 13 грудня І.Г. Мединський

Про передачу на баланс

З метою обслуговування та утримання в належному технічному стані ліній зовнішнього освітлення, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Комунальному підприємству Тернопільської міської ради «Тернопільелектротранс» передати комунальному підприємству електромереж зовнішнього освітлення «Тернопільміськсвітло» на баланс лінії зовнішнього освітлення по вул. Протасевича - Довженка первісною вартістю 888890,16 грн. (вісімсот вісімдесят вісім тисяч вісімсот дев'яносто гривень 16 коп.)

2.Комунальному підприємству Тернопільської міської ради «Тернопільміськсвітло» прийняти на баланс лінії зовнішнього освітлення, вказані в п.1 даного рішення, згідно вимог чинного законодавства.

3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради В.Є.Дідича.

 

948 13 грудня Н.П.Кучер

Про схвалення прогнозу бюджету міста Тернополя на 2019-2020 роки

Відповідно до ст. 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст. 21, 76 Бюджетного кодексу України, виконавчий комітет Тернопільської міської ради ВИРІШИВ:

1.Схвалити прогноз бюджету міста Тернополя на 2019-2020 роки (додається).

2.Прогноз бюджету міста на 2019-2020 роки подати на розгляд міської ради з проектом рішення про бюджет міста на 2018 рік.

 

miskrada_download    
Рішення виконавчого комітету з додатками