Тернопільська міська рада інформує

  • Video
    Тернопільська міська рада інформує

Про грошову компенсацію за земельні ділянки учасникам бойових дій та особам прирівняних до них

 

Для забезпечення реалізації пільг в частині першочергового відведення земельних ділянок учасникам бойових дій та осіб прирівняних до них, в тому числі учасникам антитерористичних операції та їх сім’ям права на одержання земельних ділянок, керуючись Законом України «Про статус ветеранів, війни, гарантії їх соціального захисту», Земельним кодексом України, з метою зниження соціальної напруги, враховуючи висновки постійних комісій з питань бюджету та фінансів, з питань природокористування, приватизації, продажу та оренди землі, міська рада ВИРІШИЛА

1.Надати право на отримання грошової компенсації з міського бюджету особам, на яких поширюється чинність Закону України «Про статус ветеранів, війни, гарантії їх соціального захисту» в частині першочергового відведення земельних ділянок для індивідуального житлового будівництва та які добровільно відмовилися від одержання земельних ділянок безоплатно у власність.

2.Грошова компенсація виплачується у разі відсутності земель м. Тернополя для індивідуального житлового будівництва та в разі добровільної відмови від одержання земельної ділянки безоплатно у власність.

3.Грошова компенсація виплачується за земельні ділянки для індивідуального житлового будівництва, які можуть бути передані безоплатну власність в межах м. Тернополя

4.Право на грошову компенсацію отримують учасники бойових дій та особи прирівняні до них, в тому числі учасники антитерористичних операції та їх сім’ї, що зареєстровані на території м. Тернополя

5.Грошова компенсація розраховується з врахуванням базової вартості 1кв.м. нормативної грошової оцінки земель м. Тернополя та виплачується в розмірі грошової оцінки земельної ділянки площею 0,06га (розрахунок додається)

6.Громадяни, які отримали компенсацію, вважаються такими, що скористалися правом на безоплатне одержання земельних ділянок у власність в межах норм безоплатної приватизації, визначених статтею 121 Земельного кодексу України.

7.Виконавчому комітетові в місячний термін розробити порядок виплати грошової компенсації та порядок формування та ведення реєстру осіб, на яких поширюється чинність Закону України «Про статус ветеранів, війни, гарантії їх соціального захисту» в частині першочергового відведення земельних ділянок для індивідуального житлового будівництва та які добровільно відмовилися від одержання земельних ділянок безоплатно у власність.

8.Фінансовому управлінню передбачити в міському бюджеті кошти на виплату грошової компенсації в межах коштів, які поступають від продажу земельних ділянок на земельних торгах у формі аукціонів та від плати за земельні сервітути відповідно до укладених договорів сервітутів.

9.Контроль за виконанням рішення покласти на комісії з питань бюджету та фінансів та з питань природокористування, приватизації, продажу та оренди землі.

Поіменне голосування