У Тернополі успішно реалізовано ще п'ять проєктів-переможців Шкільного громадського бюджету

Від початку року у закладах загальної середньої освіти Тернополя триває  реалізація проєктів-переможців «Шкільного громадського бюджету».

Так, днями у школі №24 було відкрито два додаткових приміщення за системою «Open Space» для навчання та організації позашкільних заходів (олімпіад, квестів, тренувань, роботи учнівського самоврядування). Авторкою проєкту-переможця «Кімната школяра -«Open Space»» є учениця школи Діана Юрик.

Нова зона відпочинку для учнів старших класів з’явилася нещодавно і в приміщенні тернопільської школи-провового ліцею №2. Автором проєкту-переможця є учениця восьмого класу школи Христина Спурза.

Ще три учнівських проєкти, які набрали найбільшу кількість голосів за рейтинговою системою, реалізовано у школі №19. Серед них: «Біологічний інвентар», «Оновлення швейного обладнання майстерні» та «Підкорення українських Карпат».

Зокрема, в межах реалізації проєкту «Біологічний інвентар», авторами якого є дев’ятикласники Богдан Поляк та Тарас Смакоуз, шкільний кабінет біології обладнано додатковими навчальними матеріали і обладнанням. Закуплено: 19 USB мікроскопів 500х і 2 USB мікроскопи 1600х, макет скелета людини з органами, барельєфна модель будови серця людини, модель спинного мозку людини з нервами, прилад для виявлення дихального газообміну у рослина та інше. Це дасть змогу учням отримувати більше навиків та практичних вмінь у галузі біології.

Завдяки впровадженню проєкту учениці сьомого класу Софії Паляниці «Оновлення швейного обладнання майстерні», для потреб учнів у кабінет обслуговуючої праці придбано три сучасні швейні машинки JANOME, ножиці для розкроювання та шпульки.

Також, дякуючи командній роботі учнів восьмого класу Остапа Мних та Іллі Черечин, чий проєкт «Підкорення українських Карпат» став одним із переможців «Шкільного громадського бюджету», закуплено сучасне туристичне спорядження для активного відпочинку і походів у гори учнів школи №19. Серед придбаного: три казани похідних, дві триноги, ізотермічна сумка, три акумулятори холоду, три намети, 20 туристичних кружок, 20 мисок глибоких туристичних, 20 вилок, 20 ложок, дві дерев’яні ложки та компресійний мішок.

Нагадаємо, нещодавно у загальноосвітній школі №4 презентували унікальну учнівську медіастудію «ІnsideMedia». Ініціатива реалізована в рамках «Шкільного громадського бюджету». А загалом до кінця року у школах Тернополя з ініціативи учнів з’являться 33 проєкти.