У Тернопільській загальноосвітній школі №4 презентували унікальну учнівську медіастудію «ІnsideMedia»

26 квітня у Тернопільській загальноосвітній школі №4 презентували першу у місті учнівську медіастудію «ІnsideMedia». Ініціатива реалізована в рамках проєкту «Шкільний громадський бюджет». 

Привітали авторів ідеї та весь учнівсько-педагогічний колектив з новим надбанням міський голова Сергій Надал спільно з начальником управління освіти і науки Ольгою Похиляк, ставши першими гостями шкільної телепередачі.

«П’ятий рік поспіль у Тернополі реалізовується проєкт «Громадський бюджет», і щороку подані ініціативи стають все цікавішими. У 2020 році ми з радістю погодилися стати першим містом в Україні, де стартував пілотний проект «Шкільний громадський бюджет». Адже Тернопіль - молодіжна столиця, і ми гордимося тим, що саме тут однією із перших почала функціонувати Молодіжна міська рада, - повідомляє Сергій Надал. – «Шкільний громадський бюджет» дає можливість учням зробити кращою свою школу та своє місто, а, разом з тим, шкільна молодь отримує навики фінансової грамотності. Загалом у 2020 році в «Шкільному громадському бюджеті» взяли участь 23 тернопільські школи, а переможцями визначено 33 проєкти. Учні ж вашої школи в рамках участі реалізували не просто споживацький проєкт, а започатковувати нові сторінки шкільної історії, створивши прекрасний майданчик для розвитку і впровадження цікавих соціальних проєктів як для освітнього закладу, так і для міста в цілому. Тож бажаю вашій медіастудії «ІnsideMedia» розвитку, нових цікавих ідей та гостей у телепрограмах».

Додамо, автором проєкту Тіграном Заляном і шкільною командою запланований наступний цикл шкільних телепередач на «ІnsideMedia»:

  • «Learning Voice» - програма аудіоверсій відомих творів літератури різних жанрів;
  • «Відверто про успіх» -  відомі люди міста будуть розказувати власні історії успіху;
  • «Колесо» - програма історичного напрямку та пізнання глобальних соціальних, громадянських, економічних та світоглядних питань;
  • «Секретні файли» - програма про життя учнів у школі та за її межами: лайфхаки, гумор, новини, здобутки, музика;
  • «4 планета» - програма для учнів молодших класів про космос, підводні цікавинки, про здорове харчування, незвичні історії;
  • «Демократична школа «Demo Version» - програми підтримки реформи правління, думки та позиції усіх сторін будуть почуті щодо розвитку школи.