Тернопільська міська рада інформує

  • Video
    Тернопільська міська рада інформує

БИЦЮРА Леонід Олексійович

 

 БИЦЮРА Леонід Олексійович - заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради

 

 Контактний телефон +38 (0352) 25-09-13, 40-41-08

 

 e-mail: ternopil.lb@gmail.com

Графік особистого прийому

- другий та четвертий четвер місяця з 14.00 год. за адресою: вул. Листопадова, 6 каб.11 (відділ звернень Тернопільської міської ради). Запис на прийом за телефоном +38 (0352) 40-41-26 або +38 (0352) 40-41-27 або звернувшись за адресою м. Тернопіль, вул. Листопадова, 6 (І поверх, відділ звернень)

Повноваження та обов'язки

регламентуються Конституцією України, Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», розпорядженням міського голови №333 від 15.11.15р. «Про посадові обов’язки, розподіл повноважень та взаємозамінність в Тернопільській міській раді» та іншими нормативно-правовими актами.

Бицюра Леонід Олексійович народився 7 січня 1977 року в Тернополі, українець.

Освіта:

1994 р. - закінчив економічний ліцей Тернопільського інституту народного господарства при ЗНЗ №21. За результатами навчання, рекомендований до вступу в ТІНГ на факультет, а згодом Інститут комп’ютерних та інформаційних технологій.

1996 - 1998 рр. - навчався в Інституті банківського бізнесу Тернопільського національного економічного університету, який закінчив з відзнакою. Спеціальність: «Фінанси та кредит», кваліфікація «Економіст».

2003 - 2007рр. – навчався в Академії адвокатури України (Київ). Спеціальність - «Правознавство», кваліфікація «Юрист».

2013 — 2015 рр. – навчався на факультеті державного управління Тернопільського національного економічного університету. Здобув освітньо-кваліфікаційний рівень «магістр» за спеціальністю – «Державна служба», спеціалізація – «Світова та європейська інтеграція». Отримав диплом магістра з відзнакою.

Досвід роботи:

1999 р. - головний спеціаліст організаційного відділу Тернопільської райдержадміністрації.

2001р. – головний спеціаліст Тернопільського районного відділу Пенсійного фонду України, згодом – головний ревізор-інспектор фінансового управління Тернопільської райдержадміністрації.

2002-2006 рр. – працював на посадах економіста, маркетолога, юриста підприємств області.

З жовтня 2006 р. – заступник міського голови – керуючий справами виконавчого комітету Тернопільської міської ради (напрями діяльності: організаційно-розпорядчий, документообіг, контроль виконання, сертифікація системи управління, міжнародні контакти).

З грудня 2010 р. – заступник міського голови Тернополя (напрями діяльності: координація напрямів освіти, охорони здоров’я, молодіжної та сімейної політики, культури, міжнародні контакти).

З квітня 2014 р. по серпень 2015 р. – заступник голови Тернопільської обласної державної адміністрації (напрями діяльності: бюджет та фінанси, економіка, міжнародна діяльність, житлово-комунальне господарство, енергетика та енергоефективність, транспорт, капітальне будівництво, згодом – територіальна оборона, цивільний захист та ліквідація наслідків надзвичайних ситуацій, охорона навколишнього середовища).

З листопада 2015 р. – заступник міського голови Тернополя (напрями діяльності: координація напрямів освіти, охорони здоров’я, молодіжної та сімейної політики, культури, спорту, соціального захисту).

Громадська діяльність:

З 2002р. – перший заступник голови Тернопільського громадського об’єднання «Правнича спілка».

З 2004 р. - член Спілки молодих державних службовців, заступник голови обласної організації. Учасник та доповідач конференцій з питань функціонування державної служби в Україні (Львів, Хмельницький, Київ, Ужгород, Дніпропетровськ, Тернопіль, Луцьк).

З 2006 р. – член Спілки юристів України. З 2007 року –суддя третейського суду при Союзі юристів України.

З 2006 р. – співорганізатор тернопільських Форумів організацій громадянського суспільства «Слово громади».

У 2006 р. обраний депутатом Тернопільської міської ради 5 скликання. Голова постійної комісії Тернопільської міської ради з питань дотримання законодавства та взаємодії з правоохоронними органами.

З 2009р. – депутат Тернопільської обласної ради, голова постійної комісії з питань законності та правової політики, здійснення демократичного цивільного контролю над Воєнною організацією і правоохоронними органами держави.

2010 р. – співініціатор проекту «Громада і місто».

2011р. – співініціатор створення наукового парку «Інноваційно-інвестиційний кластер Тернопілля».

2011р. - співініціатор створення Міжуніверситетської науково-дослідної лабораторії розвитку міста.

2014 р. – голова наглядової ради Фонду підтримки підприємництва.

2015 р. – голова Тернопільського осередку Союзу юристів України.

Член Всеукраїнського об'єднання «Свобода».

З вересня 2015 р.– заступник голови Тернопільської обласної організації Всеукраїнського об’єднання «Свобода».

Одружений. Спільно з дружиною виховує двоє дітей.

Не судимий

Декларація про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2015 рік
Декларація про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2016 рік
Декларація про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2017 рік
Декларація про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2018 рік