Тернопільська міська рада інформує

  • Video
    Звіт міського голови Тернополя Сергія Надала за 2021 рік

Про початок опалювального періоду

Керуючись Законами України “Про місцеве самоврядування в Україні”, “Про житлово-комунальні послуги”, постановою Кабінету Міністрів України від 21.07.2019 №830 “Про затвердження Правил надання послуг з постачання теплової енергії і типових договорів про надання послуг з постачання теплової енергії”, зважаючи на складну енергетичну ситуацію в Україні та зниженням середньодобової температури повітря і масовими зверненнями громадян міста про невідповідність температури в житлових будинках і приміщеннях міста санітарним нормам, виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

1. Дозволити комунальному підприємству теплових мереж “Тернопіль-міськтеплокомуненерго” Тернопільської міської ради та його дочірньому підприємству  “Тернопільська енергосервісна компанія” розпочати з 04 листопада 2022 року опалювальний період на території Тернопільської міської територіальної громади.

2. Дозволити жителям Тернопільської міської територіальної громади, які проживають в будинках та квартирах, обладнаних індивідуальною системою опалення розпочати опалювальний період з 04 листопада 2022 року.

3. Управлінню цифрової трансформації та комунікацій зі ЗМІ забезпечити оприлюднення даного рішення у засобах масової інформації.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Владислава Стемковського.