Тернопільська міська рада інформує

  • Video
    Тернопільська міська рада інформує

Про забезпечення проведення в місті Тернополі футбольного матчу в рамках Чемпіонату України серед команд Прем’єр – ліги між командами ФК «Львів» та ФК «Дніпро - 1»

З метою належного забезпечення проведення в місті Тернополі футбольного матчу в рамках Чемпіонату України серед команд Прем’єр – ліги між командами ФК «Львів» та ФК «Дніпро- 1», керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

1.Суб'єктам господарювання, які зареєстровані в установленому порядку, та суб'єктам господарювання, які мають ліцензію на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями, отриману згідно з вимогами законодавства України, обмежити торгівлю, шляхом заборони реалізації 02.10.2021 року з 15.00 год. по 20.00 год. пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових у стаціонарних об'єктах торгівлі, малих архітектурних формах та тимчасових спорудах торговельного призначення, окрім закладів ресторанного господарства (кафе, бари, заклади громадського харчування, ресторани тощо) на території вулиць, прилеглих до Тернопільського міського стадіону імені Романа Шухевича, а саме: вул. Весела, вул. Клінічна, вул. М. Коцюбинського, вул. Петрушевича, вул. Паркова, просп.Степана Бандери (від будинку №12 до № 36 та №1 до №23 включно), а також на Привокзальному майдані.

2.Управлінню муніципальної інспекції забезпечити контроль за паркуванням транспортних засобів, зупинки транспортних засобів по проспекту Степана Бандери та по вул.М.Коцюбинського від вул. Клінічної.

3.Встановити тимчасові дорожні знаки «Зупинка Стоянка заборонена» по проспекту Степана Бандери від повороту на вул. М. Коцюбинського в сторону центру, від заїзду до ТЗОШ №18 в сторону «Збаразького кільця».

4. Комунальному підприємству «Об’єднання парків культури та відпочинку м. Тернополя» забезпечити встановлення мобільного огородження на території, прилеглій до Тернопільського міського стадіону імені Романа Шухевича.

5.Управлінню цифрової трансформації та комунікацій зі ЗМІ оприлюднити дане рішення в засобах масової інформації.

6.Контроль за виконанням рішення покласти на заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Ігоря Крисоватого, Володимира Дідича.