Тернопільська міська рада інформує

  • Video
    Тернопільська міська рада інформує

Про усунення порушень у сфері земельного законодавства та містобудування

Керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про регулювання містобудівної діяльності», Земельним кодексом України, виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

1.Постійно діючій робочій групі невідкладно організувати та провести роботи з демонтажу тимчасової споруди літнього кінотеатру, проект «Доступне кіно»,  фізичної особи - підприємця Шило Л.М.  влаштованої без відповідних дозвільних документів за адресою вул.Білецька (біля пляжу «Циганка»).

2.Постійно діючій робочій групі повідомити фізичну особу – підприємця Шило Л.М. про можливість самостійного демонтажу тимчасової споруди.

3.Комунальним підприємствам «Електромереж зовнішнього освітлення «Тернопільміськсвітло», «Тернопільводоканал», «Тернопільелектротранс», «Міськшляхрембуд», приватному підприємству «Східний Масив», КЖЕП «Фаворит» виділити на вимогу робочої групи спеціалізовану техніку та засоби для проведення робіт з демонтажу тимчасової споруди.

4.Тернопільському міському РЕМ забезпечити від’єднання тимчасової споруди від електропостачання.

5.Управлінню житлово-комунального господарства, благоустрою та екології:

5.1.Вжити всіх належних заходів по приведенню місць, на яких розташовувалася  тимчасова споруда, до належного стану.

5.2.Забезпечити фінансування проведених робіт з демонтажу.

6.Проведення робіт з демонтажу та приймання на зберігання демонтованої споруди Тернопільському міському шляховому ремонтно-будівельному підприємству «Міськшляхрембуд»  та КП «Тернопільська міська шляхово-експлуатаційна дільниця» оформити відповідними актами.  

7.З метою забезпечення громадського порядку при виконанні робіт з демонтажу залучити працівників Тернопільського відділу поліції ГУНП у Тернопільській області.

8.Управлінню цифрової трасформації та комунікацій зі ЗМІ міської ради оприлюднити дане рішення в засобах масової інформації.

9.Визначити, що повернення демонтованої тимчасової споруди здійснюється за умови компенсації виконаних робіт по демонтажу, транспортуванню та зберіганню.

10.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Владислава Стемковського та управління муніципальної інспекції.