Тернопільська міська рада інформує

  • Video
    Тернопільська міська рада інформує

Про затвердження протоколу засідання конкурсного комітету

Керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про благоустрій населених пунктів», Правилами паркування транспортних засобів, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 03.12.2009 № 1342, рішенням міської ради від 06.07.2012 №6/22/6 «Про надання повноважень», рішенням виконавчого комітету від 13.06.2012 №978 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з визначення суб’єктів господарювання – операторів паркування транспортних засобів в місті Тернополі», виконавчий комітет міської ради
ВИРІШИВ:
1. Затвердити Протокол засідання конкурсного комітету з визначення суб’єктів господарювання – операторів паркування транспортних засобів в місті Тернополі від 25.01.2021, (додається).
2. Управлінню транспортних мереж та зв’язку, протягом десяти календарних днів після затвердження протоколу засідання конкурсного комітету, укласти із переможцем конкурсу з визначення суб’єктів господарювання – операторів паркування в місті Тернополі фізичною особою – підприємцем Бойчуком Віталієм Ігоровичем, договір з організації забезпечення паркування транспортних засобів в місті Тернополі, терміном на три роки, який вступає в дію з моменту підписання.
3. Управлінню муніципальної інспекції посилити контроль за оплатою користувачами вартості послуг з користування майданчиками для платного паркування в м. Тернополі.
4. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Ігоря Крисоватого.