Тернопільська міська рада інформує

  • Video
    Тернопільська міська рада інформує

Про внесення змін до бюджету Тернопільської міської територіальної громади на 2020 рік

Керуючись Бюджетним кодексом України , пп..15,16 рішення міської ради від 20.12.2019р. № 7/42/9 «Про місцевий бюджет Тернопільської міської територіальної громади на 2020 рік» виконавчий комітет Тернопільської міської ради
ВИРІШИВ:
1..Збільшити доходи загального фонду бюджету громади на 219,0тис. грн, з них за рахунок субвенцій з місцевих бюджетів іншим місцевим бюджетам –219,0 тис. грн. згідно із додатком № 1 (додається) :
2. Затвердити видатки загального фонду бюджету громади даного рішення по головних розпорядниках коштів в сумі 219,0 тис. грн. згідно додатку № 2 (додається ).
3. Затвердити розподіл коштів бюджету розвитку на здійснення заходів із будівництва, реконструкції і реставрації об’єктів виробничої, комунікаційної та соціальної інфраструктури за об’єктами Тернопільської міської територіальної громади у 2020 році згідно додатку № 3 (додається).
4. Затвердити дане рішення на черговій сесії міської ради.
5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради В. О. Остапчук та Л. О. Бицюру.

Додатки №№1, 2, 3.