Тернопільська міська рада інформує

  • Video
    Тернопільська міська рада інформує

Про надання дозволу на укладання договору дарування частини квартири на ім’я малолітньої дитини

При розгляді заяв та відповідних документів …, який зареєстрований за адресою: м.Тернопіль, вул…, кв…., …, яка зареєстрована за адресою: м.Тернопіль, вул…, кв…, встановлено, що … бажає здійснити дарування 1/2 частини квартири за адресою: м.Тернопіль, вул…, кв… на ім’я малолітньої дитини …, 22.11.2006р.н.
Квартира за адресою: м.Тернопіль, вул…., кв…належить на праві приватної власності … на підставі договору купівлі-продажу, посвідченого05.01.2001р. приватним нотаріусом Тернопільського міського нотаріального округу Маркуліною Л.О.
Керуючись ч.ч.2,4 ст.177 Сімейного кодексу України, ст.17 Закону України «Про охорону дитинства», ст.12 Закону України «Про основи соціального захисту бездомних осіб і безпритульних дітей», Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», п.67 постанови Кабінету Міністрів України від 24.09.2008р. №866 «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної із захистом прав дитини», захищаючи майнові інтереси дитини .., виконавчий комітет міської ради
вирішив:
1. Надати …, … дозвіл на укладання договору дарування 1/2 частини квартири за адресою: м.Тернопіль, вул…, кв… на ім’я малолітньої дитини …, 22.11.2006р.н.
2. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бицюру Л.О.