Тернопільська міська рада інформує

  • Video
    Звіт міського голови Тернополя Сергія Надала за 2021 рік

Про припинення експлуатації шляхопроводу через залізничну колію на вул. Об’їзна – вул. Протасевича в м.Тернополі

Враховуючи висновки місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Тернопільській міській раді (протокол засідання № 4 від 21.03.2019р.), а також у зв’язку із недопущенням виникнення надзвичайної ситуації, керуючись Законом України ”Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет міської ради
ВИРІШИВ:
1. Заборонити рух транспорту по шляхопроводу на км 1337+620 дільниці Підволочиськ-Тернопіль в районі вул. Об’їзна - вул. Протасевича в м. Тернополі, над залізничною колією міжнародного транспортного коридору №3 „Берлін-Дрезден-Вроцлав-Львів-Тернопіль-Київ” з 01.05.2019р.
2. ТОВ «Тернопіль Мостобуд» встановити дорожні знаки згідно схеми організації дорожнього руху, погодженої в департаменті патрульної поліції управління патрульної поліції в Тернопільській області.
3. Департаменту патрульної поліції управління патрульної поліції в Тернопільській області забезпечити нагляд за організацією руху транспорту та пішоходів в районі перекритого шляхопроводу вказаного в п.1 даного рішення.
4. Відділу зв’язків з громадськістю та засобами масової інформації оприлюднити дане рішення в засобах масової інформації.
5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Стемковського В.В.