Тернопільська міська рада інформує

  • Video
    Тернопільська міська рада інформує

Тернопільська міська рада в черговий раз отримала міжнародний сертифікат якості як одна з найбільш прозорих, відкритих та ефективних серед міст обласного значення

Тернопільська міська рада в черговий раз отримала міжнародний сертифікат якості як одна з найбільш прозорих, відкритих та ефективних серед міст.

Підтвердженням результативного функціонування системи управління якістю є успішне проходження міською радою ресертифікаційного аудиту 23-24 вересня 2020 року, який провів провідний аудитор сертифікаційного органу «DEKRA»(м. Штудгард, Німеччина).

Впроваджена ще в 2011 році система управління якістю дозволяє усувати дублюючі функції, уніфікувати документообіг, чітко розподіляти завдання між працівниками, надавати якісні та доступні послуги громаді,аналізувати зовнішні та внутрішні чинники які впливають на досягнення результатів, визначати рейтинг публічності.

Сертифікат впровадженої системи управління якістю відповідно до стандарту ISO 9001:2015 необхідний для : участі у тендерах,залучення відповідної міжнародної допомоги, підвищення інвестиційного, кредитного рейтингу міста,взяття участі у конкурсах та грантах міжнародної співпраці.

Сертифікати доступні для завантаження: