Тернопільська міська рада інформує

  • Video
    Звіт міського голови Тернополя Сергія Надала за 2021 рік

Тернопільська міська рада в черговий раз отримала міжнародний сертифікат якості як одна з найбільш прозорих, відкритих та ефективних серед міст обласного значення

Тернопільська міська рада в черговий раз отримала міжнародний та національний сертифікати якості, як одна з найбільш прозорих, відкритих, підзвітних та ефективних серед міст.

Підтвердженням результативного функціонування системи управління якістю є успішне проходження міською радою ресертифікаційного аудиту 23-24 вересня 2020 року.

На підставі звітів про аудит, міжнародним  органом з сертифікації DEKRA Certification GmbH та   національним органом з сертифікації ТОВ «Глобал Сертифік» прийнято рішення, що система управління якістю повністю відповідає вимогам міжнародного стандарту ISO 9001:2015, національного стандарту ДСТУ ISO 9001:2015.

Впроваджена, ще в 2011 році система управління якістю, дозволяє усувати дублюючі функції, уніфікувати документообіг, чітко розподіляти завдання між працівниками, надавати якісні та доступні послуги громаді, аналізувати зовнішні та внутрішні чинники, які впливають на досягнення результатів, визначати рейтинг публічності.

Сертифікати,  впровадженої системи управління якістю, відповідно до вимогам міжнародного стандарту ISO 9001:2015, національного стандарту ДСТУ ISO 9001:2015 необхідні для : участі у тендерах, залучення відповідної міжнародної допомоги, підвищення інвестиційного, кредитного рейтингів міста, взяття участі у конкурсах та грантах міжнародної співпраці, визнання.

Сертифікати DEKRA та ТОВ «Глобал Сертифік» доступні для завантаження: