Тернопільська міська рада інформує

  • Video
    Звіт міського голови Тернополя Сергія Надала за 2021 рік

Про прийняття обладнання до комунальної власності Тернопільської міської територіальної громади

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши звернення Віцентого Т.П., з метою забезпечення належного утримання та обслуговування обладнання, яке було встановлено на виконання технічних умов від 01.10.2020 №425/20 для водопостачання індивідуального житлового будинку за адресою вул.За Рудкою, 18, 20, враховуючи висновок постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства, екології та надзвичайних ситуацій, енергозабезпечення та енергоефективності, міська рада

ВИРІШИЛА:

1.Прийняти від Віцентого Т.П. до комунальної власності Тернопільської міської територіальної громади та передати в поповнення статутного капіталу комунального підприємства «Тернопільводоканал» засувку (HAWLE №4000Е1) чавунну фланцеву DN300 PN 10 з штурвалом (HAWLE №7800) DN 250-350, балансовою вартістю — 31778,40 грн. (тридцять одна тисяча сімсот сімдесят вісім грн. 40 коп.).

2.Створити комісію з прийняття-передачі обладнання, вказаних в п.1 рішення, у складі, згідно з додатком (додається).

3.Комісії, вказаній у п.2 рішення, здійснити прийняття-передачу у відповідності до вимог чинного законодавства.

4.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань житлово-комунального господарства, екології та надзвичайних ситуацій, енергозабезпечення та енергоефективності.

Поіменне голосування