Тернопільська міська рада інформує

  • Video
    Звіт міського голови Тернополя Сергія Надала за 2021 рік

Про внесення змін до рішення міської ради від 05.01.2011 №6/4/51 «Про затвердження положень про виконавчі органи міської ради»

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи висновок постійної комісії міської ради з питань місцевого самоврядування, законності, правопорядку, регламенту та депутатської діяльності, міська рада

ВИРІШИЛА:

1.Внести зміни до рішення міської ради від 05.01.2011 №6/4/51 «Про затвердження положень про виконавчі органи міської ради»:

1.1. Внести зміни в Положення про відділ обліку та фінансового забезпечення та викласти Положення в новій редакції, згідно з додатком 1  (додається);

1.2. Внести зміни в Положення про управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології Тернопільської міської ради та викласти Положення в новій редакції, згідно з додатком 2  (додається).

2.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань місцевого самоврядування, законності, правопорядку, регламенту та депутатської діяльності.

Поіменне голосування