Тернопільська міська рада інформує

  • Video
    Тернопільська міська рада інформує

Про надання згоди на прийняття квартири до комунальної власності Тернопільської міської територіальної громади

Розглянувши звернення ліквідаційної комісії Управління міністерства внутрішніх справ України в Тернопільській області, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рішення постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства, екології, надзвичайних ситуацій, енергозабезпечення та енергоефективності, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Погодити безоплатне прийняття до комунальної власності Тернопільської міської територіальної громади квартири №19 загальною площею 123,0 кв.м., житловою площею 67,6 кв.м., за адресою вул. Митрополита Шептицького, 1б.

2. Доручити комісії з питань прийняття відомчого житлового фонду до комунальної власності міста оформити прийняття-передачу, вказаної в п.1 квартири, у власність Тернопільської міської територіальної громади в порядку, визначеному чинним законодавством. 

3. Виконавчому комітету Тернопільської міської ради затвердити акт прийняття-передачі квартири, вказаної у п.1 рішення. 

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань житлово-комунального господарства, екології, надзвичайних ситуацій, енергозбереження та енергоефективності.

Поіменне голосування