Тернопільська міська рада інформує

  • Video
    Тернопільська міська рада інформує

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за адресою вул.За Рудкою,¬ гр.Данилишину О.В.

Розглянувши звернення гр.Данилишина Олега Володимировича, керуючись ст.12,40,118,121,125,126,141 Земельного кодексу України, Законами України «Про Державний земельний кадастр», «Про землеустрій», «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», Генеральним планом м.Тернополя, враховуючи висновки постійних комісій міської ради з питань містобудування, з питань регулювання земельних відносин та екології, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0173га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою вул.За Рудкою,_  гр.Данилишину Олегу Володимировичу.

2.Припинити гр.Грошовій Ганні Петрівні (рнокпп __) право користування земельною ділянкою площею 0,0173га надану для ведення городництва за адресою вул.За Рудкою,­­_, в зв’язку із смертю землекористувача.

3. Передати гр.Данилишину Олегу Володимировичу (рнокпп __) безоплатно у власність земельну ділянку (кад.номер 6110100000:02:014:0027) площею 0,0173га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою вул.За Рудкою,_.

4. Зобов’язати гр.Данилишина Олега Володимировича:

4.1. Здійснити державну реєстрацію права на земельну ділянку відповідно до чинного законодавства.

4.2. Дотримуватись правил експлуатації інженерних комунікацій, забезпечувати доступ до мереж при проведенні ремонтних робіт, не чинити перешкод в прокладанні нових комунікацій.

4.3. Використовувати земельну ділянку за її цільовим призначенням, суворо дотримуватись вимог Земельного кодексу України, сервітутів та обмежень, зазначених у земельно-кадастровій документації.

4.4. Проводити роботи по прибиранню і благоустрою наданої території та території від зовнішніх меж земельних ділянок до середини проїжджої частини доріг і проїздів.

4.5. Погоджувати з управлінням містобудування, архітектури та кадастру можливість нового будівництва чи реконструкції житлового будинку.

5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії міської ради з питань містобудування, з питань регулювання земельних відносин та екології.

Поіменне голосування