Тернопільська міська рада інформує

  • Video
    Звіт міського голови Тернополя Сергія Надала за 2021 рік

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по зміні її цільового призначення за адресою вул.С.Будного обслуговуючому кооперативу «Будного»

Розглянувши звернення обслуговуючого кооперативу «Будного», керуючись ст.12,20,186-1 Земельного кодексу України, Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про землеустрій», Генеральним планом м.Тернополя, враховуючи висновок постійної комісії міської ради з питань містобудування, міська рада
ВИРІШИЛА:
1.Затвердити обслуговуючому кооперативу «Будного» (код ЄДРНОУ 43633035) проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки по зміні її цільового призначення площею 0,1800га, яка перебуває у приватній власності, для будівництва та обслуговування багатоквартирного житлового будинку з вбудованими приміщеннями громадського призначення та гаражами за адресою вул.С.Будного.
2.Дозволити обслуговуючому кооперативу «Будного» (код ЄДРНОУ 43633035) змінити цільове призначення земельної ділянки (кад. номер 6110100000:13:007:0099) площею 0,1800га для будівництва та обслуговування багатоквартирного житлового будинку з вбудованими приміщеннями громадського призначення та гаражами за адресою вул.С.Будного.
3. Віднести земельну ділянку, вказану в п.2, до земель житлової та громадської забудови.
4. Зобов’язати обслуговуючий кооператив «Будного» в двомісячний термін здійснити державну реєстрацію зміни цільового призначення земельної ділянки відповідно до вимог чинного законодавства.

Поіменне голосування