Тернопільська міська рада інформує

  • Video
    Тернопільська міська рада інформує

Про внесення змін в рішення міської ради від 16.12.2016р. № 7/13/10 «Про Програму збереження культурної спадщини міста Тернополя на 2017-2020 роки»

Керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про охорону культурної спадщини», «Про благоустрій населених пунктів», «Про природно-заповідний фонд України», , з метою забезпечення умов збереження історичної забудови міста Тернополя, напрямків діяльності, раціонального використання, та гармонійного функціонування об’єктів культурної спадщини, враховуючи висновок постійної комісії міської ради з гуманітарних питань, міська рада
ВИРІШИЛА:
1. Внести зміни до рішення міської ради від 16.12.2016 р. № 7/13/10 «Про Програму збереження культурної спадщини міста Тернополя на 2017-2020 роки», а саме:
1.1. Розділ 6 «Напрями діяльності та заходи з реалізації програми» викласти в новій редакції, згідно з додатком 1 (додається).
1.2. Таблицю «Ресурсне забезпечення програми (тис.грн.)» розділу 4 «Обгрунтування шляхів і засобів розв’язання проблеми, обсягів та джерел фінансування. Строки та етапи реалізації програми» викласти в новій редакції, згідно з додатком 2 (додається).
2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з гуманітарних питань.

Додатки 1-2 (додаються)

Поіменне голосування