Тернопільська міська рада інформує

  • Video
    Звіт міського голови Тернополя Сергія Надала за 2021 рік

Про внесення змін до рішення міської ради від 16.06.2016 р. №7/9/23 «Про бюджетний регламент Тернопільської міської ради»

Керуючись Бюджетним кодексом України, Податковим кодексом України, Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», «Про статус депутатів місцевих рад», «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про доступ до публічної інформації» та іншими нормативно-правовими актами України, що регулюють бюджетні відносини, та відповідно до рішення міської ради від 14.11.2018р. № 7/п29/1 «Про добровільне приєднання до Тернопільської міської територіальної громади», враховуючи висновок постійної комісії міської ради з питань бюджету та фінансів, міська рада
ВИРІШИЛА:
1. Внести зміни в рішення міської ради від від 16.06.2016 р. №7/9/23 «Про бюджетний регламент Тернопільської міської ради», виклавши Бюджетний регламент Тернопільської міської ради в наступній редакції згідно із додатком № 1 та затвердити стадії бюджетного процесу згідно додатку № 2 (додаються).
2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань бюджету та фінансів.

 

Поіменне голосування