Тернопільська міська рада інформує

  • Video
    Звіт міського голови Тернополя Сергія Надала за 2021 рік

Про приватизацію об’єкта комунальної власності

Керуючись п.4 ст.11 Закону України “Про приватизацію державного і комунального майна”, ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, враховуючи висновки постійної комісії міської ради з питань економіки, промисловості, транспорту і зв’язку, контролю за використанням комунального майна, зовнішніх зв’язків, підприємницької діяльності, захисту прав споживачів та туризму, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Включити в перелік об’єктів, що підлягають приватизації та затвердити до приватизації шляхом викупу орендарем товариством з обмеженою відповідальністю “СЕРВІСАВТОТРАНС+” нежитлові приміщення будівлі за адресою: м.Тернопіль, вул. Тролейбусна, 7а, загальною площею 5972,7 кв.м, а саме: приміщення виробничого корпусу літ.А. загальною площею 2091,3 кв.м; приміщення виробничого корпусу літ.Б загальною площею 2440,7 кв.м; приміщення контрольно-пропускного пункту літ.В площею 170,0 кв.м; приміщення гаража під навіс літ.Д площею 1270,7 кв.м.

2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань економіки, промисловості, транспорту і зв’язку, контролю за використанням комунального майна, зовнішніх зв’язків, підприємницької діяльності, захисту прав споживачів та туризму.