Тернопільська міська рада інформує

  • Video
    Тернопільська міська рада інформує

Про внесення змін в рішення міської ради від 15.06.2018р. №7/25/39 «Про затвердження Положення про конкурс на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти міста Тернополя»

Відповідно до Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту», наказу Міністерства освіти і науки України від 28.03.2018 року №291 «Про затвердження Типового положення про конкурс на посаду керівника державного, комунального закладу загальної середньої освіти» з метою упорядкування процедури призначення  керівників закладів загальної середньої освіти, що перебувають в комунальній власності, враховуючи висновок постійної комісії міської ради з гуманітарних питань, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни і доповнення в рішення міської ради від 15.06. 2018р. №7/25/39 «Про затвердження Положення про конкурс на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти міста Тернополя», а саме:

1.1. В назві та тексті рішення міської ради замість слів: «міста Тернополя» читати: «Тернопільської міської територіальної громади».

1.2. Викласти в новій редакції Положення про конкурс на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Тернопільської міської територіальної громади, згідно з додатком (додається).

2.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з гуманітарних питань.