Тернопільська міська рада інформує

  • Video
    Тернопільська міська рада інформує

Про запобігання збиткової діяльності КП «Тернопільводоканал»

У зв’язку із створенням Тернопільської міської територіальної громади та інтенсивним будівництвом нових житлових мікрорайонів міста, яке в подальшому призведе до додаткового, понаднормового навантаження на інженерні мережі централізованого водопостачання та господарсько-побутової каналізації, а також уникнення можливого суттєвого погіршення надання послуг населенню комунальним підприємством «Тернопільводоканал», керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи висновки постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства, екології, надзвичайних ситуацій, енергозабезпечення та енергоефективності, міська рада
ВИРІШИЛА:
1. Комунальному підприємству «Тернопільводоканал» призупинити видачу нових технічних умов, дозволів та погоджень (узгоджень) проектів на підключення до мереж централізованого водопостачання і водовідведення для населених пунктів, які не входять до Тернопільської міської територіальної громади.
2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань житлово-комунального господарства, екології, надзвичайних ситуацій, енергозабезпечення та енергоефективності.