Колекцію одягу тернопільського училища сфери послуг та туризму представили на модному показі в Парижі

Дизайнерські сукні, створені учнями та викладачами Тернопільського вищого професійного училища сфери послуг та туризму, підкорили європейську сцену.

Колекцію «Дивоцвіти» в стилі розкішного бароко представили на модному показі в Культурному центрі України в Парижі в рамках проєкту «В чому секрет стійкості України?».

Над колекцією близько двох місяців працювала творча група учнів училища, які здобувають професію кравця-закрійника, під керівництвом майстрині виробничого навчання Алли Милимуки. Сукні створені за мотивами борщівської вишивки, адже вона є одним із головних символів тернопільського краю. Через вишивку учні передати велич української культури, традиції, незламність та красу.

Загалом до показу долучилися дев’ять учасників з України. Тернополян запросила взяти участь авторка проєкту, президентка Національного галузевого партнерства в легкій промисловості України «Fashion Globus Ukraine» Голда Виноградська.

Колекція «Дивоцвіти» здобула неабиякий успіх на французькому показі, тож училище вже отримало пропозиції представити свої сукні в Греції та Естонії.

Підписатися на розсилку
Важливі та актуальні новини у місті
Read about our privacy policy.
вул. Листопадова, 5, Тернопіль, 46001, Україна
Графік роботи: 08:00-17:15 (понеділок-четвер) 08:00-16:00 (п'ятниця)
Контакти
+38 067 447 2960 (фіз.особи)
ternopil_rada@ukr.net
presamr@gmail.com
© 2026 Тернопільська міська рада. всі права збережено