Тернополянка Руслана Муравська - бронзова призерка чемпіонату світу з легкої атлетики серед спортсменів з порушенням слуху

З 14 по 23 липня 2024 року в м. Тайбей (Тайвань) проходив Дефлімпійський чемпіонат світу з легкої атлетики.

Вихованка Михайла Васірука та ДЮСШ «Інваспорт» Руслана Муравська у змаганнях зі стрибків у висоту посіла третє місце та виборола бронзову нагороду. Зазначимо, що це вже не перше значне досягнення тернополянки, цьогоріч на чемпіонаті світу з легкої атлетики у приміщенні вона стала чемпіонкою світу зі стрибків у висоту та з естафетного бігу 4 по 400 метрів, а ще дві срібні медалі Руслана Муравська здобула у естафеті 4 по 200 метрів та дисципліні біг на 60 метрів з бар’єрами. Також на Дефлімпійських іграх у 2022 році стала срібною призеркою.

Спортсменка була стипендіаткою Тернопільської міської територіальної громади, а зараз отримує стипендію Президента України за визначні спортивні досягнення.