Три призових місця здобула команда з Тернополя на чемпіонаті України зі спортивної аеробіки

Нещодавно у місті Києві відбувся чемпіонат України зі спортивної аеробіки серед дорослих та юніорів. В змаганнях взяли участь понад 200 учасників з різних міст України. Команда з Тернополя здобула 3 призових місця у дорослих категоріях, та 5-те місце у юніорах.

Тернополянка, майстер спорту та член збірної України, срібна та бронзова призерка у чемпіонатах та кубках України, Марія Халупа стала у своїй дорослій категорії золотим, срібним та бронзовим призером на чемпіонаті України зі спортивної аеробіки 2024 року. А у категорії «юніори» тернополянка Гладій Ангеліна посіла 5 місце.

Вітаємо спортсменів та команду з чудовими результатами і бажаємо їм подальших успіхів у майбутніх змаганнях.