У Тернополі відбулася зустріч міського голови Сергія Надала з чеськими партнерами

Цього тижня з робочим візитом до Тернополя завітала чеська делегація у складі: Генерального консула Чеської Республіки у Львові Давида Нови, директора Департаменту гуманітарної допомоги МЗС Чехії Петра Гандаловіча та заступника Генерального консула Владіміра Кадлеца.

У рамках візиту чеська делегація відвідала перше модульне містечко для внутрішньо переміщених осіб, яке облаштували у селі Малашівці нашої громади за підтримки уряду Чехії.

«Ми задоволені реалізацією цього проєкту і сьогодні спілкувались про те, яка ще технічна допомога може бути надана Тернополю від чеського уряду. Під час зустрічі обговорили не лише про допомогу для внутрішньо переміщених осіб, а й про перспективи майбутнього розвитку. А також, як можна використовувати досвід Чехії та європейські кошти після завершення військових дій в Україні. Адже доведеться працювати набагато швидше для розвитку нашого міста та країни», – зазначає міський голова Сергій Надал.

Нагадаємо, 28 грудня у селі Малашівці відкрили перше модульне містечко для внутрішньо переміщених осіб, яке облаштували за ініціативи та тісної співпраці з чеським партнерами – Генеральним консульством Чеської Республіки в України та чеського уряду.

До слова, у вересні 2022 року між міською радою та чеською стороною було підписано Меморандум, мета якого – допомогти з житлом внутрішньо переміщеним особам, які вимушено покинули свої домівки.