Для потреб військовослужбовців Збройних сил України з Тернополя передали ще два автомобілі

Понад 10 місяців в Україні триває війна. З початку повномасштабного вторгнення Тернопіль продовжує приймати і передавати техніку, автомобілі та іншу допомогу для ЗСУ та бойових підрозділів, які воюють на передовій.

 «Сьогодні, 26 грудня, ми вкотре передаємо допомогу для наших захисників. Ці два транспортні засоби відправлять в одну із військових частин, де воюють тернополяни. Одне з них - це вантажне повнопривідне авто. Його вдалося придбати спільно з нашими підприємцями,а саме власниками закладів громадського харчування, - розповідає міський голова Сергій Надал. -  Благодійний Фонд «Колеса Перемоги» допомогли його привезти, відремонтувати та пофарбувати у відповідний колір. Ще один транспортний засіб – це позашляховик , його ми  придбали за кошти працівників Тернопільської міської ради. Дякую усім, хто продовжує надавати необхідну допомогу. Ми щодня наближаємо нашу перемогу».

Нагадаємо, раніше до дня Збройних сил України артбригаді передано у користування мікроавтобус, який придбаний за кошти працівників Тернопільської міської ради та комунальних підприємств міста.