У Тернополі працюватиме програма іспанського благодійного фонду Cesal з метою підтримки соціально вразливих категорій населення

22 листопада у Тернополі відбулась зустріч міського голови Сергій Надала та представників міжнародної громадської організації «Cesal» (Іспанія, Мадрид) й громадської організації «Епіцентр дітям».

Під час зустрічі презентовано програму, яка буде реалізована з метою підтримки сімей з соціально незахищених категорій та внутрішньо переміщених осіб, які проживають у Тернопільській громаді.

Реалізація програми відбуватиметься упродовж року. Вона передбачає допомогу в двох напрямах. Це – психологічна підтримка та забезпечення предметами базової необхідності й харчуванням.

До слова, окрім Тернополя, програма буде впроваджена й у інших містах, а саме: Київ, Ірпінь та на Хмельниччині. Загалом в рамках реалізації програми заплановано надати допомогу близько 5000 особам в Україні.

Щиро вдячні міжнародним партнерам, які у такий нелегкий час продовжують всебічно підтримувати Україну й наше місто.

Довідка.

Громадська організація «Cesal» співпрацює з мерією міста Мадрид та має на меті допомогти сім'ям та дітям в країнах, що розвиваються. З початку вторгнення росії в Україну, «Cesal» у Молдові та Румунії допомагали людям, які тікали від війни в Україні. Також працює в Києві та інших областях України з внутрішньо переміщеними особами.

ГО «Епіцентр дітям» працює з дітьми та сім'ями з соціально вразливих категорій вже близько 5 років та успішно впроваджує проєкт соціально-спортивних шкіл Фонду Реал Мадрид в Україні, які в 2021 році були визнані найкращими в світі.