28 вересня у Тернополі розпочинається XІІ Бібліофест «Працює кожний-перемагаємо разом»

28-30 вересня у бібліотеках Тернополя проходитиме дванадцятий щорічний загальноміський фестиваль «Бібліофест «Працює кожний - перемагаємо разом».

Упродовж трьох фестивальних днів учасники цього заходу зможуть відвідати різноманітні майстер-класи та презентації нових книг, завітати на літературні побачення з улюбленими авторами, мистецькі імпрези, позмагатися у цікавих конкурсах, переглянути виставки творчих робіт  тощо.

Відкриття XІІ Бібліофесту буде 28 вересня у Центральній міській бібліотеці, що на вул. Руській, 31. Одразу після урочистої частини відбудеться презентація артбуку «Соломія Крушельницька».

29 вересня усі бажаючі зможуть прийти: на презентацію Google проєкту «Літературні музеї України», колоритний майстер-клас «Орнамент для вишиванки», завітати у солодку майстерню «Смакуємо разом: Перемога за нами!». Цього ж дня працюватиме Book-локація «Авторська прем'єра від коронованого письменника»  у бібліотеці–філії №4 для дітей.                     

30 вересня у Центральній міській бібліотеці відбудуться заходи з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек та урочисте закриття фестивалю.                  

Ознайомитися детально з програмою XІІ Бібліофесту можна тут.