8 липня у Тернополі стартує тематичний конкурс «Герої поруч»

З метою відзначення героїв сьогодення та вшанування пам’яті справжніх українських оборонців, 8 липня на території Тернопільської міської територіальної громади стартує тематичний конкурс «Героїв поруч», до участі у якому запрошуються жителі та гості міста незалежно від віку.

Відповідно до Положення, учасники, які бажають долучитися до конкурсу, повинні написати коротку, але змістовну історію про сучасного захисника Батьківщини або про історичну особу, яка пов’язана із містом чи Тернопільською громадою, обов’язково додавши їх малюнок чи фото.

Кінцевий термін подання заявок 30 вересня. Один учасник може подати не більше двох заявок.

Усі, хто братиме участь, будуть мати можливість представити свого героя під час нагородження 14 жовтня.

Конкурсні роботи потрібно надавати в електронному вигляді та надсилати на електронну адресу -  tic.ternopil@gmail.com .

Роботи з моменту надходження на конкурс розміщуватимуть на сторінках Туристично-інформаційного центру м. Тернополя у соціальних мережах Facebook та Іnstagram. Кожен учасник отримає диплом про участь та пам’ятні сувеніри.

Згодом історії про Героїв, які представлять на конкурсі, будуть відображені на фотовиставці у м. Тернополі, надалі вони стануть основою нових туристичних маршрутів нашою громадою.

Усі деталі можна дізнатися у Туристично-інформаційному центрі м. Тернополя (вул. Михайла  Грушевського, 2) або за тел. +38 (098) 052 07 20.