Тернополянин Сергій Кіналь здобув «срібло» на чемпіонаті Європи IBJJF з бразильського джиу-джитсу

Тернополянин Сергій Кіналь здобув «срібло» на чемпіонаті Європи IBJJF з бразильського джиу-джитсу

14 лютого, після довгої перерви через пандемію коронавірусу, у Римі (Італія) стартували змагання найбільшої ліги IBJJF (International Brazilian Jiu-Jitsu Federation), на які чекали представники бразильського джиу-джитсу зі всього світу.

16 лютого у дивізіоні фіолетових (пурпурних) поясів змагався і спортсмен з Тернополя - один із найкращих борців української Ліги TMS Сергій Кіналь.

Сергій провів чотири сутички, три з яких завершив достроково больовими прийомами. У четвертому поєдинку Кіналь поступився ізраїльському спортсмену, посівши друге місце у турнірній таблиці IBJJF.

«Безумовно, я був націлений на перше місце і наступного разу обов'язково заберу своє. Я задоволений своїми сутичками та рівнем, який мені вдалося показати на такому престижному турнірі. Хочу подякувати українському ком'юніті бразильського джіу-джитсу за підтримку, для мене це безцінно», - наголосив спортсмен.

До слова, тернополянин Сергій Кіналь, володар фіолетового поясу з бразильського джиу-джитсу, став першим в історії України, хто здобув срібло на чемпіонаті Європи у цій федерації.

Вітаємо Сергія з нагородою та бажаємо нових спортивних перемог та досягнень!

 

Підписатися на розсилку
Важливі та актуальні новини у місті
Read about our privacy policy.
вул. Листопадова, 5, Тернопіль, 46001, Україна
Графік роботи: 08:00-17:15 (понеділок-четвер) 08:00-16:00 (п'ятниця)
Контакти
+38 067 447 2960 (фіз.особи)
ternopil_rada@ukr.net
presamr@gmail.com
© 2026 Тернопільська міська рада. всі права збережено