У Тернополі через «Дію» запрацювала послуга реєстрації права власності на нерухоме майно

Тернопільська міська рада одна з перших в Україні долучилася до пілотного проєкту щодо подання заяв за допомогою Єдиного державного вебпорталу електронних послуг «Дія» про державну реєстрацію права власності на об’єкти нерухомого майна у межах міста Тернополя, реєстрація яких проведена до 01 січня 2013 року відповідно до законодавства, що діяло на момент їх виникнення.

Процедура реєстрації триває до п’яти робочих днів, однак строк може бути продовжений до 35 робочих  днів. Послуга є безкоштовною, а час подання заявки складає 10 хвилин.

Скористатися вказаною послугою можуть ті жителі Тернополя, котрі є одними із власників нерухомого майна, щодо якого подається заява. 

Звертаємо увагу, в разі створення заяви в електронній формі, витяг у паперовій формі не видається. Витяг в електронній формі має таку саму юридичну силу, як і паперовий. Його можна роздрукувати та користуватися, як будь-яким іншим документом.

Здійснити державну реєстрацію права власності на об’єкти нерухомого майна можна і офлайн. Ознайомитися з покроковим алгоритмом можна за посиланням.

Додамо, дана послуга доступна лише у двох містах України -  Харкові та Тернополі.