Обмеження на проїзд у громадському транспорті Тернополя для пенсіонерів вступають в дію з 2 листопада

Обмеження для пенсіонерів за віком у громадському транспорті вступають в дію з 2 листопада, оскільки 1 листопада в Україні – День усіх святих. У цей день на кладовищах відправляють поминальні панахиди та вшановують померлих.

З метою уникнення скупчення осіб в громадському транспорті 1 листопада буде збільшено кількість автобусів та маршруток, що курсуватимуть до кладовищ, а пенсіонери зможуть скористатися своїм правом безкоштовного проїзду, як це діє сьогодні. А вже з 2 листопада вступлять в дію нові обмеження для пенсіонерів щодо проїзду у громадському транспорті, що були затверджені рішенням штабу.

Зокрема, з вівторка, 2 листопада на період дії установленого карантину на території Тернопільської міської територіальної громади перевезення пенсіонерів за віком буде здійснюватися без обмежень у кількості з понеділка до п’ятниці, починаючи з 10:00 год до 16:00 год та з 20:00 год до 23:00 год, в суботу і неділю, а також у святкові дні – без обмежень у часі за наявності електронних квитків «Соціальна карта тернополянина».

Наголошуємо, що це обмеження відноситься лише до пенсіонерів за віком та не застосовується до усіх інших пільгових категорій населення, таких як: особи з інвалідністю, учасники бойових дій, діти-сироти та інші тернополяни, котрі виготовили і користуються пільговою «Соціальною картою тернополянина». Ці категорії осіб можуть безкоштовно користуватися приватним та комунальним громадським транспортом міста впродовж усього робочого дня.