Сучасний легкоатлетичний стадіон з футбольним полем облаштували на території школи №18 у Тернополі

«Капітальний ремонт спортивного майданчика: легкоатлетичний стадіон із футбольним полем» - сьомий проєкт-переможець «Громадського бюджету-2021» у категорії «Великі», який успішно реалізований у цьому році в Тернополі.

Облаштували нову спортивну локацію на території школи №18, і уже від початку навчального року її активно використовують як учні для уроків та позакласного дозвілля, такі  і жителі прилеглих будинків.

Під час реалізації проєкту старе асфальтобетонне покриття майданчика було замінено на сучасне безпечне покриття для занять легкою атлеликою, обладнано стрибкову яму, встановлено нові спортивні коснтрукції, облаштовано футбольне поле та локацію для відпочинку.

Таке оновлення значно підвищує рівень безпеки та знижує травматизм для учнів під час уроків фізкультури. Окрім цього, це покращує естетичний вигляд шкільного подвір’я та надає можливість одразу кільком групам одночасно займатися спортом на цій території.

Нагадаємо, переможцями «Громадського бюджету-2021» стали 7 великих та 14 малих проєктів. Усі вони будуть реалізовані до кінця поточного року.