Про співпрацю у сфері освіти обговорили представники Міністерства освіти Польщі, Польського Консульства в Україні та освітяни Тернополя

Днями з робочим візитом Тернопіль відвідали консул Генерального консульства Республіки Польща у Луцьку Пйотр Урбановіч та офіційна делегація Правління Польської Національної Фундації і Мазовецького відділу освіти.

У складі делегації в наше місто завітали: член Правління Польської Національної Фундації (ПНФ) Цезари Анджей Юркевіч, директор Бюро Фінансів і адміністрації ПНФ Лешек Сєлюк, куратор освіти Мазовецького відділу освіти Аурелія Міхальска, перший заступник куратора Мазовецького відділу освіти Дорота Скрипек, правовий радник ПНФ Рафал Фельдо, бухгалтер, волонтерка варшавських культурних структур Агнєшка Сковронська.

Основною метою візиту польських делегатів є налагодження співпраці та розвиток стратегічних напрямів міжнародного співробітництва у сфері освіти.

Привітав почесних гостей у Тернополі та подякував за увагу до України і Тернополя заступник міського голови-керуючий справами Іван Хімейчук, провівши робочу зустріч разом з представниками міського управління освіти і науки.

Під час зустрічі сторони обговорили шляхи налагодження співпраці у галузі освіти, реалізації взаємних навчальних візитів та майстер-класів між загальноосвітніми і професійно-технічними навчальними закладами України та Польщі.

Член Правління Польської Національної Фундації Цезари Анджей Юркевіч ознайомив присутніх також з основними завданнями, які виконує фундація, та розповів про кілька проєктів, які уже успішно реалізовані у Білорусі, Литві, США та інших країнах,а фахівці управління освіти Мазовецького воєводства висловили зацікавленість у співпраці з освітніми закладами міста Тернополя.