Міський голова Тернополя Сергій Надал вакцинувався від COVID-19

У Тернопільській громаді триває вакцинальна кампанія проти COVID-19. Наразі проходить п'ятий етап вакцинації, під час якого зробити щеплення можуть усі охочі.

Сьогодні, 30 липня, на базі Центру масової вакцинації населення, що на просп. Злуки, 45, першу дозу вакцини Pfizer-BioNTech отримав і міський голова Тернополя Сергій Надал.

Загалом від початку вакцинальної кампанії щеплення проти коронавірусу зробили близько 36 тисяч жителів Тернопільської громади, практично половина з них - повністю завершили вакцинацію.

У Тернополі зробити щеплення можна чотирма зареєстрованими вакцинами: Pfizer-BioNTech, Moderna, CoronaVaс та AstraZeneca.

На даний час у місті працює 4 пункти вакцинації:

  1. У Центрі масової вакцинації населення, що функціонує на базі КП «Центр дозвілля і молодіжних ініціатив ім. Довженка», на просп. Злуки, 45, вакцинація проводиться вакциною  Pfizer-BioNTech для громадян, які попередньо записались у електронну чергу на сайті https://www.medical.te.ua/.
  2. Імунізація населення американською вакциною Moderna проводиться за адресою вул. Коцюбинського, 3 (спорткомплекс Тернопільського національного медичного університету) щоденно з 9:00 – 16:00 год. Запис на вакцинацію – на сайті https://www.medical.te.ua/.
  3. На базі комунального підприємства «Тернопільський міський лікувально-діагностичний центр», що на вул. Руська, 47 проводиться імунізація усіх охочих громадян вакциною CoronaVaс та Moderna у будні дні з 9:00 – 16:00 год.
  4. Пункт вакцинації на вул. Шпитальній, 4 проводить ревакцинацію вакциною AstraZeneca у будні з 9:00 – 14:00 год. Також на базі пункту проводиться вакцинація і ревакцинація вакциною CoronaVaс у будні дні з 14:00 – 16:00 год.

Від сьогодні, 30 липня, Центр вакцинації населення запрацював і у ТРЦ «Подоляни», де щеплюють проти COVID-19 вакциною Moderna.