Впродовж червня у Тернополі провели сім чемпіонатів України

Багатим та насиченим на спортивні події був червень у Тернополі. Лише впродовж червня у місті відбулося сім чемпіонатів України, активну участь в яких брали і тернопільські  команди. На змаганнях були представники Всеукраїнських федерацій з різних видів спорту.

Серед спортивних чемпіонатів у Тернополі проходили:

З 1 по 5 червня ігри фінального туру Чемпіонату України з волейболу «Дитяча ліга» серед команд дівчат 2006 р.н. За чемпіонство боролися спортсмени з Тернополя, Чернівців, Чернігова, Харкова, Бахмута, Ірпеня та Білої Церкви.

У запеклій боротьбі чотирьох змагальних днів тернопільська ВК «Галичанка-КЗ КДЮСШ» перемогла команди з Бахмута, Чернігова та Ірпеня, а також команду із Чернівців у півфінальному матчі.

З 5 червня по 20 червня на футбольних полях Тернополя тривали спортивні баталії чотирьох фінальних частин Дитячо-юнацької футбольної ліги серед вікових груп U-14, U-15, U-16, U-17.

До Тернополя з'їхались кращі команди України у Вищій лізі. Фінальні матчі за звання чемпіона України відбувались на Тернопільському міському стадіоні, де ще нещодавно проходили півфінальні та фінальні матчі Кубку України  з футболу сезону 2020-2021.

З 18 по 22 червня проходив фінал чемпіонату України «Дитяча ліга» з волейболу сезону 2020/2021 рр., серед юнаків 2004 р.н., участь в якому взяли шість команд з Києва, Білої Церкви, Полтави, Черкас, Сокаля і Тернополя.

За результатами зіграних матчів, чемпіоном України з волейболу Дитячої ліги сезону 2020/2021 стала команда Тернопільської КДЮСШ №1.

24-27 червня  на акваторії Тернопільського ставу проходив Чемпіонат України з вітрильного спорту. Спортсмени з Донецька, Миколаєва, Тернополя змагались за першість у перегонах з вітрильного спорту в двох класах вітродошки – RS-X серед дорослих та Techno 293 серед юнаків та дівчат. Тернополяни здобували призові місця у кожній  категорії.

Бажаємо усім спортсменам нових перемог, нових високих результатів і відкривати нові горизонти у професійному спорті.