Тернополянин Сергій Лисобей здобув бронзову нагороду на Літньому чемпіонаті України з плавання

Цими днями у м. Дніпро проходить Літній чемпіонат України з плавання серед молоді та юніорів, учасником якого є команда юних плавців, вихованців комунального закладу Тернопільської міської ради «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа №1».

Тернополянин, майстер спорту України з плавання Сергій Лисобей в перший день змагань виборов бронзову нагороду на дистанції 100 м на спині.

У командний залік увійшли кращі результати учнів спортивної школи:

• Ангеліна Хруник у фінальному запливі на дистанції 200 м комплексним плаванням посіла четверте місце;
  • Поліна Циклаурі у фінальному запливі на дистанції 50 м батерфляєм фінішувала п’ятою;
  • Михайло Басара за підсумком двох фінальних запливів посів дев’яте місце на дистанції 100 м на спині;
  • комбінована естафета 4×100 м (дівчата) – сьоме місце.

Вітаємо спортсменів та бажаємо подальших перемог і нових вершин на спортивному поприщі.