Пам'ятними заходами у Тернополі відзначили День Героїв України

23 травня, у День Героїв, в Тернополі вшанували пам’ять українців всіх часів, які поклали життя за незалежність та свободу України.

На поминальній панахиді, що відбулася біля пам’ятника Степанові Бандері, і покладанні квітів до монументів Героїв побували представники влади та громадських і молодіжних організацій, військовослужбовці, волонтери, духовенство, родичі полеглих воїнів та небайдужі жителі Тернопільської громади.

«У цей день ми згадуємо всіх тих, хто творили історію Вільної України: Лицарів Київської Русі, Запорізьке козацтво, Українських січових стрільців, Вояків Закарпатської Січі, учасників ОУН, вояків УПА, в'язнів радянських концтаборів, десидентів, - звернувся до присутніх секретар Тернопільської міської ради Ігор Гірчак. -  Також під час Революції Гідності і війни на сході України День Героїв набув особливої ваги, особливого значення. Бо ми на власні очі бачимо героїзм бійців, які захищають Україну на фронті. І ці молоді хлопці і дівчата, Герої сучасності, як і їхні дідусі та бабусі йдуть у бій з гаслом «Здобудеш Українську державу або загинеш за неї». Це гасло об’єднує Героїв всіх поколінь. Героїв, які віддали своє життя та здоров’я за незалежність України.  Вічна пам’ять загиблим Героям. Здоров’я та Божого благословення теперішнім Захисникам України!».

\