Митрополит Епіфаній освятив дзвони Кафедрального Собору Святих Рівноапостольних Костянтина та Єлени у Тернополі

Цими днями з офіційним візитом у Тернопіль завітав Митрополит Київський і всієї України, предстоятель Православної церкви України Епіфаній.

Під час перебування у місті Владика провів Чин освячення дзвонів новозбудованого Кафедрального Собору Святих Рівноапостольних Костянтина та Єлени, що на перетині вулиць Київська-Генерала Тарнавського. Відбувся урочистий захід за участі міського голови Сергія Надала, духовенства та небайдужих тернополян.

Під час освячення дзвонів Блаженніший Епіфаній прочитав молитву на добру діяльність Собору та висловив слова подяки усім жертводавцям та будівничим, які трудилися задля того, щоб цей храм постав. Адже, як наголосив Митрополит, зводячи Божий дім зараз, ми допомагає іншим утвердитися у вірі і звернутися до Господа.

«Дякуємо Вам, Владико, адже Ваші молитви за Україну та наш народ є дуже цінними для нас. Бажаю Вам міцного здоров’я, успіху та Божої допомоги в розбудові незалежної ПЦУ, - сказав міський голова Сергій Надал. - Хай Бог благословляє нашу Україну на мир та спокій».

Додамо, загалом на території Кафедрального Собору Святих Рівноапостольних Костянтина та Єлени буде розміщуватися 15 дзвонів, вага найбільшого з яких становитиме 330 кг.