У Тернополі запрацював сучасний міський Центр гемодіалізу

Нещодавно у Тернополі на базі міської комунальної лікарні швидкої допомоги запрацював сучасний Центр гемодіалізу.

На презентації нового відділення побував міський голова Сергій Надал, зазначивши, що відтепер усі жителі Тернопільської громади з нирковою недостатністю зможуть безкоштовно отримати тут високоякісну медичну допомогу.

«У Тернополі проживає близько 50-ти осіб, які потребують лікування методом гемодіалізу, і до цього часу отримати такі медичні послуги вони могли лише в університетській лікарні, де також лікуються мешканці з усієї області, - наголосив Сергій Надал. - Проте тепер, після відкриття міського Центру гемодіалізу, ці тернополяни мають змогу лікуватися без перебування у чергах та безпосередньо на базі лікарні швидкої допомоги. Процедури гемодіалізу та гемодіафільтрації проводитимуть тут на восьми сучасних апаратах».

Сергій Надал додає, що для надання якісної медичної послуги тернополянам з хворобою нирок були залучені кошти та отримано сучасне обладнання від європейської компанії «B.Braun». У відділенні встановлена сучасна водоочисна система і проведено капітальний ремонт приміщення.

Також, в рамках медичної реформи комунальне некомерційне підприємство «Тернопільська міська комунальна лікарня швидкої допомоги» уклало договір з Національною службою здоров’я України на лікування пацієнтів методом гемодіалізу в амбулаторних умовах. Тож процедури гемодіалізу в амбулаторних умовах для жителів Тернопільської громади є безкоштовними.

Звертаємо увагу! Щоб отримати безоплатно лікування методом гемодіалізу пацієнту потрібно отримати електронне направлення лікаря-нефролога та звернутись з цим направленням у міський Центр гемодіалізу за адресою: вул. Шпитальна, 2.