У Вербну неділю для тернополян працювала відкрита школа писанкарства на Театральному майдані

В рамках статусу «Молодіжна столиця України» у Вербну неділю на Театральному майдані Тернополя пройшла мистецька акція «Великодня писанка».

Під час заходу присутні мали змогу ознайомитись із історією писанки, дізнатися про традиційні та сучасні техніки виконання, а також попрактикуватися у писанні писанок. Участь в акції взяли понад 120 зареєстрованих жителів міста.

Привітав тернополян з Вербною неділею та з відкриттям мистецької події міський голова Сергій Надал.

«Вже доброю традицією у Тернополі напередодні Великодня є проведення тематичних майстер-класів з писанкарства. Цей рік не став виключенням. Сьогодні і діти, і дорослі на Театральному майдані розписують свої писанки та, таким чином, готуються до Воскресіння Христового, - зазначив Сергій Надал. - Адже писанка - це не лише християнська, а й наша національна традиція, яку необхідно берегти та передавати прийдешнім поколінням. Окрім того, тернопільська писанка є особливо автентичною, тому що в ній зібрані різноманітні звичаї писанкарства з Волині, Поділля та Галичини».

Організували мистецьку акцію управління сім'ї, молодіжної політики та захисту дітей Тернопільської міської ради спільно з громадськими організаціями міста і волонтерами.