На щорічній церемонії Smart City Awards 2020 Тернопіль визнано найкращим енергоефективним містом

8 жовтня під час Міжнародного форуму Kyiv Smart City Forum 2020, який через пандемію коронавірусу проходив на інноваційній онлайн-платформі, відбулося оголошення міст-переможців конкурсу Smart City Awards 2020.

Cеред 14-ти українських міст з кількістю мешканців понад 100000 осіб, Тернопіль здобув перемогу у номінації «Найкраще енергоефективне місто».

Експертне журі визнало Тернопіль найбільш успішним та прогресивним містом завдяки ефективному використанні паливно-енергетичних ресурів, застосуванні енергозберігаючих технологій та енергетичному розвитку громади.

Загалом у конкурсі взяло участь понад 100 міст України, серед яких експерти обирали лідерів з впровадження прогресивних цифрових трансформацій у восьми номінаціях: «Найкраще децентралізоване місто», «Найкраще інклюзивне місто», «Найкраще цифрове місто», «Найкраще мобільне місто», «Найкраще екологічне місто», «Найкраще Smart безпечне місто», «Найкраще архітектурне місто», «Найкраще енергоефективне місто».

Аналізувало досягнення міст у впровадженні інноваційних рішень та приймало колегіальне рішення щодо відзнаки переможців висококваліфіковане жюрі у складі бізнес-експертів, архітекторів та урбаністів.

Судді брали до уваги: впровадження оригінальних новаторських рішень щодо оцифрування та розвитку інфраструктури міста; свідчення того, що робота, яку проводить влада, радикально покращує існуючі мережі та / або існуючі системи; свідчення того, що уряд реалізує цифрові технології у повній мірі; свідчення того, що цифрові проєкти, які впроваджує уряд, є економічно ефективними; свідчення чіткого довгострокового плану або мети для подальшого розвитку інфраструктури міста та послуг; свідчення того, що життя мешканців покращується в результаті впровадження digital-програм та проєктів.

Довідка. Kyiv Smart City Forum 2020 - це онлайн-платформа, в рамках якої відбувається популяризація розумних технологій та відзначення найбільших здобутків цифровізації в Україні.

Нагадаємо, у 2019 році Тернопіль здобув перемогу у номінації «Відкрите інноваційне місто».