На «Громадський бюджет 2021» жителі Тернопільської громади подали 131 проєкт

30 вересня завершився прийом проєктів від мешканців Тернопільської міської територіальної громади на «Громадський бюджет 2021». Тернополяни активно долучилися до участі та загалом подали 131 проєкт, 55 з яких великі та 76 – малі.

Серед запропонованих ідей – облаштування спортивних, дитячих та інтерактивних майданчиків, сучасних освітніх і мистецьких просторів, реабілітаційного центру, електронного туристичного путівника, велопарковки, створення арт – об’єктів та ще понад сотні цікавих локацій, які можуть стати окрасою не лише прибудинкових територій чи парків, а й вдосконалять інфраструктуру міста.

Наразі ще триває збір голосів попередньої підтримки від жителів громади за ті проєкти, які були подані після 25 вересня. Непідтримані проєкти 15-тьма голосами до розгляду Номінаційним комітетом не допускаються.

Отримавши позитивну оцінку Номінаційного комітету, проєкт буде допущений до голосування, яке триватиме з 26 жовтня до 9 листопада через портал https://budget.e-dem.ua/6110100000 або ЦНАП.

Переможцями будуть визначені проєкти у кожній з номінацій (серед малих та серед великих) рейтинговим голосуванням. Тобто ті проєкти, які наберуть більшу кількість голосів (до вичерпання обсягу запланованих коштів), будуть реалізовані у 2021 році.

Зверніть увагу! Проєкти, які наберуть менше 300 голосів (для малих) та 500 голосів (для великих) не будуть допущені до реалізації.

На реалізацію ідей, які найбільше підтримають жителі громади, з місцевого бюджету буде спрямовано понад 15,5 млн грн.

До слова, станом на 1 жовтня Номінаційним комітетом уже розглянуто та проаналізовано перших 16 проєктів, поданих на «Громадський бюджет», 13 з яких отримали позитивні оцінки та допущені до голосування, 2 - на доопрацюванні та 1 проєкт відхилено і не допущено до голосування.