Тернопіль - у трійці номінантів на найвищу нагороду в сфері відкритих даних Open Data City Award 2020

Cеред лідерів із розвитку відкритих даних в Україні, номінованих громадськістю, визначено фіналістів, до списку яких увійшов і Тернопіль.  

Наше місто, зокрема, у трійці номінантів на найвищу нагороду в сфері відкритих даних Open Data City Award 2020. Нагорода присвоюється  за найвищі стандарти публікації відкритих даних органами місцевого самоврядування. Серед номінантів є також м. Луцьк та м. Харків.

Переможці у трьох номінаціях в сфері відкритих даних будуть визначені 18 вересня, під час Open Data Forum 2020 Online.

Нагадаємо, м. Тернопіль  став переможцем у номінації Open Data City Award 2019. Прозорість та відкритість даних органами місцевого самоврядування оцінюється експертним середовищем. Зараз у місті вже існує Інтерактивна карта комунального майна, Карта про ремонти Тернополя та сервіс сіті – бот «Назар».

Довідка. Open Data Forum – щорічна всеукраїнська подія, що втретє об’єднала представників центральної та міської влади, українських та міжнародних експертів, громадських активістів та стартап спільноту навколо теми розвитку та застосування відкритих даних в Україні.

Метою Форуму є створення платформи для спільного пошуку можливостей ефективного використання соціально-економічного потенціалу відкритих даних й обговорення трендів та інновацій у міжнародній практиці застосування даних на користь розвитку локальних спільнот.

Як свідчить міжнародний та український досвід, відкриття даних стимулює створення нових послуг і розвиває індустрію власних програмних продуктів, поліпшує взаємодію суспільства і держави, а також підвищує прозорість діяльності та довіру до органів влади. Фокус цьогорічного Форуму – Україна на шляху до економіки даних.

Подія організована Міністерством цифрової трансформації України в партнерстві з USAID/UK aid проектом «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах/TAPAS», що реалізовується Фондом Євразія.