Десятьом тернополянам присвоєно звання «Почесний громадянин міста Тернополя»

Десятьом тернополянам, двом з яких посмертно, присвоєно звання «Почесний громадянин міста Тернополя». Відповідне подання було внесено міським головою Сергієм Надалом на засідання 54-ої сесії Тернопільської міської ради та підтримано депутатами.

«Щороку в рамках святкування Дня міста ми відзначаємо тих тернополян, які зробили вагомий особистий внесок у становленні української державності у громадське і культурне життя нашого міста, - зазначив Сергій Надал. - Цього року за особливі заслуги перед містом десятьом тернополян, двом з яких, на превеликий жаль, посмертно, присвоєно звання «Почесний громадянин міста Тернополя». Ще 40 осіб на День міста будуть нагороджені «Відзнакою Тернопільської міської ради» за особистий внесок в розвиток науки, економіки, культури та мистецтва, а також за активну благодійну та громадську діяльність під час пандемії коронавірусу».

Нагородження відбудеться 28 серпня о 19:30 год. на набережній Тернопільського ставу (бля причалу).

Список осіб, яким присвоєно звання «Почесний громадянин міста Тернополя»:

  • АНДРЕЙЧИН Михайло Антонович - завідувач кафедри інфекційних хвороб з епідеміологією, шкірними та венеричними хворобами Тернопільського національного медичного університету ім. І. Я. Горбачевського;
  • ВЕНГРИНОВИЧ Олександр Іванович - голова всеукраїнського товариства «Лемківщина»;
  • ГЕРМАН Олег Михайлович - громадський і культурний діяч, поет, графік;
  • ГРИЦИШИН Антон Павлович - голова обласної організації «Меморіал» ім. В. Стуса;
  • КРОЙТОР Юліан Георгійович - засновник та перший директор Тернопільського академічного обласного театру актора і ляльки;
  • ЛЮБАРСЬКА Леся Михайлівна - поетеса, громадський діяч;
  • ПЛАСКОНІС Володимир Пилипович - майстер спорту із класичної боротьби, Заслужений тренер з класичної боротьби, екс директор ТСДЮШ олімпійського резерву з греко-римської боротьби;
  • ШКРОБОТ Володимир Васильович - генеральний директор КНП «Тернопільська обласна психоневрологічна лікарня».

Посмертно:

  • ДЕДЮХ Іван Мирославович - сержант 24 окремого штурмового батальйону «Айдар» Збройних сил України. учасник російсько – української війни;
  • ЦИМБАЛІСТИЙ Михайло Васильович    - майор Збройних сил України, учасник російсько – української війни.

Список осіб, яким яких нагороджено «Відзнакою Тернопільської міської ради»:

  • ГОЛЯК Майя Володимирівна - лікар – педіатр міський КНП «Тернопільська міська дитяча комунальна лікарня»;
  • ДЕРЕВОРІЗ Галина Василівна - фельдшер – лаборант з бактеріології  бактеріологічної лабораторії державної установи «Тернопільський обласний бактеріологічний центр Міністерства охорони здоров’я України»;
  • ДЯЧЕНКО Наталія Михайлівна - завідувачка денного стаціонару неврологічного профілю КНП «Тернопільська обласна психоневрологічна лікарня»;
  • ЗАЯЧКІВСЬКИЙ Сергій Адамович - лікар-анестезіолог відділення анестезіології  та інтенсивної терапії КНП «Тернопільська міська комунальна лікарня швидкої допомоги»;
  • КРАВЧУК Юлія Анатоліївна - заступник директора із впровадження системи управління якістю Державної установи «Тернопільський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України»;
  • НАДАЛ Любов Степанівна - лікар-інфекціоніст кабінету інфекційних захворювань КП «Тернопільський міський лікувально-діагностичний центр» Тернопільської міської ради;
  • РАЦИН Жанна Володимирівна - завідувач амбулаторії загальної  практики – сімейної медицини №13 КНП «Тернопільська міська дитяча комунальна лікарня»;
  • САВЧАК Олена Віталіївна - медична сестра  інфекційного відділення КНП «Тернопільська міська комунальна лікарня швидкої допомоги»;
  • СТЕЛЬМАХ Зоя Романівна - старша медична сестра відділення анестезіології та інтенсивної терапії КНП «Тернопільська обласний клінічний онкологічний диспансер»;
  • ШЛЯХТИЧУК Ольга Іванівна - старша медсестра інфекційного відділення КНП «Тернопільська міська  дитяча комунальна лікарня»;
  • ЯРМОЛЕНКО Ольга Маркіянівна - заступник начальника відділу охорони здоров’я та медичного забезпечення Тернопільської міської ради з медичних питань;
  • ВІТРУК Олег Павлович - начальник управління транспортних мереж та зв’язку Тернопільської міської ради;
  • ГОРСЬКИЙ Микола Михайлович - дорожній робітник МШРБП «Міськшляхрембуд»;
  • ГУЦУЛ Інна Анатоліївна - доцент кафедри податків та фіскальної політики, голова експертної ради з питань бюджету та фінансів, співзасновник засновник громадської організації «Науковий простір»;
  • ЗЯНЬКО Дмитро Петрович - слюсар-сантехнік ЖЕК 13 ЖБК;
  • ІГНАТЕНКО Віталій Михайлович - майстер спорту з класичної боротьби, перший заступник голови місцевого осередку НОК України у Тернопільській області;
  • КОВАЛЬЧУК Олег Степанович - директор комунального закладу «Станція юних техніків», співзасновник Центру Науки Тернополя;
  • КУЧЕР Надія Павлівна - начальник фінансового управління Тернопільської міської ради;
  • ЛОБУР Зоя Іванівна - прибиральник територій ТОВ «АВАКС ПРОФ»;
  • ПАВЛІЩИ Даріуш - війт Гміни Громадка (Республіка Польща), доктор економічних наук, академік Академії економічних наук України;
  • ПАНАСЮК Володимир Володимирович - майстер ремонтно-транспортного цеху КП «Тернопільміськтеплокомуненерго»;
  • ПІДГАЙНА Галина Михайлівна - директор Тернопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №8;
  • СИМЧИШИН Юрій Васильович - голова ГО «Воїнів АТО /ООС Тернопільського району»;
  • СУМ Ірина Михайлівна - заступник начальника управління -начальник відділу дошкільної, середньої та позашкільної освіти управління освіти і науки Тернопільської міської ради;
  • ФЕДОРІВ Богдан Іванович - майстер спорту, інструктор методист КЗ ДЮСШ з греко - римської боротьби, голова громадської організації «Федерація греко – римської боротьби Тернопільської області»;
  • ЧІШЕВСЬКИЙ Радіслав - програмний директор Pulaski Foundation;
  • БОЙКО Іванна Михайлівна - директор квіткового маркету «КвітоЦентр», учасник проєктів «Місто турботи» та «На відстані руки»;
  • ГУДА Ігор Богданович - голова ради директорів ПП «Креатор - Буд»»
  • ДІГАЙ Олексій Володимирович - меценат, учасник проєкту «Бронзовий Тернопіль»;
  • КОБЕЛЬ Василь Миколайович - директор відділення «Гранд» Тернопільської філії АТ КБ «ПриватБанк»;
  • МАРТИНЕЦЬ Володимир Богданович - заступник директора з питань матеріально – технічного забезпечення ГПУ «Львівгазвидобування»;
  • ОНУФРАК Андрій Іванович - в.о директора гіпермаркету ТзОВ «Епіцентр -К»;
  • САВЧИШИН Руслан Володимирович - меценат, волонтер, учасник благодійних проєктів;
  • СОЛТИС Віктор Петрович - заступник голови правління, директор заводу ПРАТ «Тернопільський молокозавод»;
  • ТАТАРЧУК Валерія Олексіївна    - генеральний директор благодійного фонду «Твоя опора»;
  • ХАНІН Юрій Петрович - співзасновник ТОВ «Техто-Буд-Центр»;
  • ШВАЙКА Володимир Дмитрович - підприємець м. Тернополя.
  • Кадубець Оксана Ярославівна - завідувач інфекційного відділення комунального некомерційного підприємства «Тернопільська міська комунальна лікарня швидкої допомоги»;
  • Дивоняк Ольга Миколаївна - завідувач інфекційного відділення комунального некомерційного підприємства «Тернопільська міська дитяча комунальна лікарня»;
  • Боднар Надія Іванівна- медичний директор з надання первинної медичної допомоги.