На Гаївському шляхопроводі проводиться влаштування асфальтобетонного покриття

У Тернополі продовжуються роботи з будівництва нового Гаївського шляхопроводу, на якому днями підрядна організація розпочала влаштування асфальтобетонного покриття проїжджої частини.

«На Гаївському шляхопроводі уже сформована під’їзна та проїжджа частини, зараз облаштовується з’їзд з мосту. На під’їзній частині здійснено двошарове асфальтування ділянки. Підрядній організації, що виконує усі ремонтні роботи, залишилося вкласти другий шар асфальтобетонного покриття на самому мості, влаштувати бордюрний камінь та пішохідну частину, - повідомляє міський голова Тернополя Сергій Надал. -  До 1 вересня, як і було заплановано, роботи завершаться і відновиться рух транспорту. Доступною для проходу стане також пішохідна ділянка мосту.

Міський голова додає, що для проїзду наразі буде влаштовано чотири смуги руху - по дві в одному напрямку. Надалі будуть виконуватися інші будівельні роботи, проте вони не перешкоджатимуть руху транспорту і пішоходів через міст. Реконструкція шляхопроводу проводиться виключно за кошти з місцевого бюджету.