Оголошується відео – конкурс присвячений святкуванню 480-й річниці м.Тернополя «Мій Тернопіль.480»

28 серпня Тернопіль святкує 480-у річницю від дня заснування. З нагоди цієї події Тернопільська міська рада  оголошує конкурс відеороликів «Мій Тернопіль. 480», взяти участь в якому можуть як одна людина, так і творчі колективи, студії, компанії.

Свою відео роботу необхідно завантажити на YouTube канал, посилання  надіслати до оргкомітету Конкурсу на ел.адресу: ctdmy@ukr.net із зазначенням теми листа «На конкурс відеороликів» та заповнити заявку за відповідною формою.

Відеоролики подаються у форматах: AVI, MPEG-4, MJPEG, MOV, MP-4 з роздільною здатністю не менше 720 х 480. Тривалість відеоролика не повинна перевищувати 4 хвилини. На початку ролика слід вказати його назву й відомості про автора (авторів): ім’я, прізвище, назву організації.

Конкурс передбачає три етапи:

І етап – подання учасником/ учасниками заявок та розміщення відеороликів на YouTube каналі: 20-24 липня 2020 року; посилання з YouTube необхідно надіслати

ІІ етап – он лайн голосування на Facebook сторінці Тернопіль 480, створеній організаторами Конкурсу та оцінка відеороликів членами журі: 1-10 серпня 2020 року.

IІІ етап – визначення та нагородження переможців Конкурсу.

Переможці Конкурсу будуть визначені шляхом сумарної оцінки членів журі та онлайнового голосування .

Онлайн голосування відбуватиметься з 1 по 10 серпня 2020 року включно на офіційній сторінці  Facebook  «Тернопіль.480».

Учасники конкурсу отримають дипломи та відзнаки Тернопільської міської ради.

Детально ознайомитися про з положенням  Конкурсу можна за посиланням https://bit.ly/2XajTZE