Запрошуємо тернополян долучатися до благодійного проєкту «На відстані руки»

На відстані рукиУ період карантину через пандемію COVID-19, коли більшість тернополян вимушено залишаються вдома, працівники міського територіального центру соціального обслуговування населення та тернопільські волонтери працюють у посиленому режимі.

Завдяки їхній діяльності в рамках благодійного проєкту «На відстані руки» сотні одиноких тернопільських пенсіонерів, людей з інвалідністю та малозабезпечених жителів міста, які знаходяться в групі ризику та не мають можливості самостійно придбати їжу і речі побутового вжитку, отримують їх не виходячи здому.

Закликаємо усіх небайдужих тернополян долучатися до благодійної акції та до збору продуктів харчування тривалого зберігання з метою забезпечення ними жителів громади, які опинилися у кризовій ситуації. 

Збір необхідних фасованих продуктів та формування пакетів допомоги для нужденних тернополян відбувається на базі магазину-салону квіткового маркету «КвітоЦентр» за адресою: вул. Текстильна, 42. Також, для зручності тернополян, корзини з логотипом проєкту облаштовані і в продуктових магазинах міста, де можна залишити фасовану продукцію для потребуючих.

Зазначимо, що волонтери благодійного проєкту мають усі необхідні засоби індивідуального захисту та дезінфектори, а автомобілі, якими доставляють продуктові набори потребуючим у Тернополі, проходять відповідну обробку.

Контакти та реквізити:

Банківський рахунок:
ТЕРНОПIЛЬСЬКИЙ БЛАГОДIЙНИЙ ФОНД КАРIТАС
р/р UA153387830000026007055126898
ЄДРПОУ 21162280 АТ КБ "ПРИВАТБАНК" код банку 338783

Контактні телефони: 23- 56 -52; 067-53-05 -906